| Merknaam: | WELLMAN |
| Modelnummer: | X-6000 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Type | Gesloten, microfocus |
| Maximale Buisspanning | 90kV (optioneel) |
| Maximale Buisstroom | 200μA |
| Focale Vlek Grootte | 5μm (optioneel) |
| Functie | Automatisch voorverwarmen |
| Effectief Gebied | 130mm×130mm |
| Pixel Grootte | 85μm |
| Resolutie | 1536×1536 |
| Framesnelheid | 20fps |
| Grootte | 420mm×420mm |
| Detecteerbaar Gebied | 400mm×400mm |
| Maximale Belasting | 15kg |
| Vergroting | Geometrie 150X | Systeem 1500X |
| Inspectiesnelheid | Max 3,0s/punt |
| Afmetingen | 1100mm (L) × 1000mm (B) × 1600mm (H) |
| Gewicht | 1000kg |
| Voeding | AC110-220V 50/60HZ |
| Maximaal Vermogen | 1300W |
| Industriële PC | Intel I5 CPU, 8G RAM, 240GB SSD |
| Display | 24" HDMI LCD |
| Functie | Beschrijving |
|---|---|
| Noodstop | Gelegen naast de bedieningspositie voor onmiddellijke uitschakeling |
| Buisbescherming | Software voorkomt verlaten zonder de röntgenbuis te sluiten |
| Stralingslekkage | Geen lekkage (internationale norm: ≤1μSv/u) |
| Loodglas Observatieraam | Transparant loodglasraam beschermt tegen straling om de interne status te observeren |
| Veiligheidsvergrendeling Raam en Achterdeur | Röntgenbuis schakelt onmiddellijk uit wanneer raam of deur opent |
| Functie | Beschrijving |
|---|---|
| Bediening | Toetsenbord en muis kunnen alle bewerkingen voltooien |
| Röntgenbuisregeling | Gebruik de muis om op de X-knop te klikken om de röntgenstraal in of uit te schakelen. De realtime buisspanning en stroomwaarde worden ernaast weergegeven, gebruikers kunnen op de omhoog en omlaag knoppen klikken, de schuifregelaar slepen of typen om aan te passen. |
| Statusbalk | Geeft de interlockstatus, voorverwarmingsstatus en röntgenstatus aan door afwisselend rood en groen te knipperen. |
| Beeldeffectaanpassing | De helderheid, het contrast en de versterking van het beeld kunnen vrij worden aangepast om een bevredigend resultaat te bereiken. |
| Productlijst | Gebruikers kunnen de inspectieparameters opslaan, zoals Z-as positie, helderheid, contrast en versterking, en kunnen de parameters direct oproepen bij het inspecteren van hetzelfde product, om de inspectie-efficiëntie te verbeteren. |
| Navigatievenster | Nadat de camera een foto van de tafel heeft gemaakt, klikt u ergens in de foto, de tafel beweegt naar de plek waar u klikt en wordt op het scherm weergegeven. |
| Bewegingsas Status | Geeft realtime coördinaten weer. |
| Inspectieresultaat | De meetresultaten (leegtepercentage, afstand, oppervlakte, etc., ingesteld door gebruikers) worden op volgorde weergegeven. |
| Snelheidsregeling | De bewegingssnelheid van elke as kan worden aangepast naar langzaam, normaal en snel. |
| Functie | Beschrijving |
|---|---|
| Afstand | Klik op de punten A en B om ze als basislijn in te stellen, klik vervolgens op punt C om de verticale afstand van punt C tot de basislijn te meten. |
| Afstand percentage | Dit wordt meestal gebruikt om het soldeerratio van het doorvoergat te meten. Stel één punt "D" meer in dan de afstand. Deel de verticale afstand van punt D tot de basislijn door de verticale afstand van punt C, om de procentuele verhouding van de verticale afstand van D tot C te verkrijgen. |
| Hoek | Klik op de punten A en B om ze als basislijn in te stellen, klik vervolgens op punt C om de hoek tussen de BA- en BC-stralen te meten. |
| Straal | Dit wordt meestal gebruikt om ronde componenten zoals soldeerballen te meten. Klik op drie punten om een cirkel te bepalen en meet de omtrek, oppervlakte en straal. |
| Omtrek | Dit wordt meestal gebruikt om vierkante componenten te meten, klik op twee punten om een vierkant te bepalen, meet de lengte, breedte en oppervlakte. |
| Methode | Beschrijving |
|---|---|
| Handmatige instelling | Gebruikers kunnen willekeurige posities op de tafel instellen als inspectiepunten, de software zal automatisch inspecteren en de afbeelding opslaan. |
| Array | Voor de reguliere inspectiepunten hoeven gebruikers slechts twee van de inspectiepunten en het aantal rijen en kolommen in te stellen, de software zal automatisch elk punt inspecteren en afbeeldingen opslaan. |
| Automatische identificatie | Voor inspectiepunten met duidelijke kenmerken identificeert de software automatisch de posities, voert metingen uit en slaat de afbeelding op. |