| Marka Adı: | WELLMAN |
| Model numarası: | XC-01 |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Maksimum Tüp Gerilimi | 80kV |
| Maksimum Tüp Akımı | 700µA |
| Odak Noktası Boyutu | 30µm |
| Tip | Entegre, mikro odak |
| Piksel Boyutu | 139µm |
| Çözünürlük | 3072 * 3072 |
| Etkin Alan | 430mm * 430mm |
| Tip | Yüksek çözünürlüklü dijital FPD |
| Hız | 7-10s |
| Maksimum Boyut | 17" (430mm) |
| Maksimum Kalınlık | 88mm |
| Minimum Parça Boyutu | 01005 |
| Doğruluk | 01005 ≥ %99,98, 0201 ve üzeri ≥ %99,99 |
| Boyutlar | 1000mm (U) * 1300mm (G) * 1820mm (Y) |
| Ağırlık | 520kg |
| Endüstriyel PC | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD+4T HDD |
| Ekran | 24" HDMI LCD |
| Güç Kaynağı | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksimum Güç | 800W |
| Radyasyon Sızıntısı | Sızıntı yok |
| Arka Kapı Güvenlik Kilidi | Arka kapı açıldığında X-ışını tüpü hemen kapanır |
| Acil Durdurma | Anında güç kesintisi için öne monte edilmiş acil durdurma düğmesi |
| Sıkışma Önleyici | Güvenlik ışık perdesi tüm çekmeceyi kapsar; engel algılandığında hemen durur |
Algoritma, sayılan bileşen verilerini öğrenebilir, örneğin:
Sayım verileri ve görüntüleri otomatik olarak yüklenir; en son algoritma ve bileşen kütüphanesi gerçek zamanlı olarak indirilir.
| Makara Boyutu | Parça Boyutu | Miktar | Doğruluk | Hız |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180mm) | 01005 | 40000 | %99,98 | 9-10s |
| 7" (180mm) | 0201 | 20000 | %99,99 | 8-9s |
| 7" (180mm) | 0402 | 10000 | %99,99 | 7-8s |
| 7" (180mm) | 0603 | 5000 | %99,99 | 7-8s |
| 10" (254mm) | 1206 | 5000 | %99,99 | 7-8s |
| 15" (380mm) | 1206 | 10000 | %99,99 | 7-8s |