| Marka Adı: | WELLMAN |
| Model numarası: | Röntgen makarası Sayacı XC - 01 |
| Moq: | 1 |
Sistem, mikro odak kaynağından röntgen ışınları yayarak bileşen bobinlerine nüfuz eder.endüstriyel bir PC tarafından işlenmiş, yapay zeka ile yönetilen sayım ve 24 inçlik bir LCD ekranında sonuç gösterimi içinTam radyasyon koruması güvenli operasyonu sağlar.
| Türü | Kapalı, mikro odak |
|---|---|
| Max Tube Voltajı | 80kV (ihtiyaç duyulmaz) |
| Maksimum boru akımı | 700μA |
| Odak Noktası Boyutu | 30 μm |
| Türü | Süper çözünürlüklü dijital FPD |
|---|---|
| Etkili Alan | 430mm * 430mm |
| Piksel Boyutu | 139μm |
| Karar | 3072 * 3072 |
| Maksimum Boyut | 17" (430mm) |
|---|---|
| Maksimum kalınlık | 88 mm |
| Min Parça Boyutu | 01005 |
| Hız | 7-10 saniye. |
| Doğruluk | 01005 ≥ 99,98%, 0201 ve üstü ≥ 99,99% |
| Boyutları | 1000mm (L) * 1300mm (W) * 1820mm (H) |
|---|---|
| Ağırlık | 500 kg |
| Güç kaynağı | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksimum Güç | 800W |
| Endüstriyel PC | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD + 4T HDD |
| Ekran | 24 inç HDMI LCD |
| Otomatik Kod Taraması | Barkod ve QR kodu |
|---|---|
| Etiket Baskı | Kullanıcı bir makara çıkarırken ilgili etiket yazdırır |
| Sayım Kaydı | Zaman aralığı, iş emri numarası ile soruşturma |
| Yönetim Sistemi Bağlantısı | MES, ERP, WMS sistemleri vb. |
| Mod Dönüşümü | Tek/çok makara modunu değiştirmeye gerek yok. |
| İş Siparişi No. | Destek |
| Radyasyon Sızıntıları | Sızıntı yok. |
|---|---|
| Arka Kapı Güvenlik Kilitlemesi | Röntgen tüpü derhal kapatın. |
| Çipleme karşıtı | Güvenlik ışığı perdesinin tüm çekmeceyi kaplaması, engelleme tespit edildiğinde hemen durur. |
| Acil Durdurma | Ön çalışma pozisyonunda bulunur, kapatmak için basın |
Sayım yazılımımız, otomatik olarak bileşenleri tanımlayan ve manuel bağlama olmadan uygun algoritmaları uygulayan güçlü bir yapay zeka derin öğrenme algoritmasını kullanıyor.Yapay zekâ sayılan bileşen verilerinden öğrenir.:
Her Wellman röntgen sayıcısı bulut veritabanımızla bağlantı kurar. En son veritabanı güncellemelerini indirirken otomatik olarak makine verilerini ve görüntülerini yükler.Mühendislerimiz toplanan verilere dayanarak algoritmaları sürekli olarak optimize ediyor., tüm müşteriler için düzenli bulut veritabanı güncellemeleri sağlıyor.
Çeşitli makaralar ve bileşenler için mevcut sayım performansı, sürekli algoritma güncellemeleri ile hız ve doğruluğu daha da artırıyor:
| Makara Boyutu | Parça Boyutu | miktarı | Doğruluk | Hız |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180mm) | 01005 | 40000 | 99.98% | 9-10'lar. |
| 7" (180mm) | 0201 | 20000 | 99.99% | 8-9'lar |
| 7" (180mm) | 0402 | 10000 | 99.99% | 7-8 |
| 7" (180mm) | 0603 | 5000 | 99.99% | 7-8 |
| 10" (254mm) | 1206 | 5000 | 99.99% | 7-8 |
| 15" (380mm) | 1206 | 10000 | 99.99% | 7-8 |