| Ονομασία μάρκας: | WELLMAN |
| Αριθμός μοντέλου: | Μετρητής τροχού ακτίνων Χ XC - 01 |
| Μούβ: | 1 |
| Τύπος | Κλειστό, μικροεστίαση |
|---|---|
| Μέγιστη τάση σωλήνα | 80kV |
| Μέγιστο ρεύμα σωλήνα | 700 μA |
| Μέγεθος εστιακού σημείου | 30 μm |
| Τύπος | Ψηφιακό FPD υπερεκτίμησης |
|---|---|
| Ενεργός χώρος | 430 χιλιοστά * 430 χιλιοστά |
| Μέγεθος pixel | 139 μm |
| Απόφαση | 3072 * 3072 |
| Μέγιστο μέγεθος | 17" (430mm) |
|---|---|
| Μέγιστο πάχος | 88 χιλιοστά |
| Min Μέγεθος των μερών | 01005 |
| Ταχύτητα | 7-10 δεύτερα |
| Ακριβότητα | 01005 ≥ 99,98%, 0201 και άνω ≥ 99,99% |
| Μέγεθος | 1000 mm (L) * 1300 mm (W) * 1820 mm (H) |
|---|---|
| Βάρος | 500 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ισχύος: |
| Μέγιστη ισχύς | 800W |
| Βιομηχανικές συσκευές | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD + 4T HDD |
| Δείκτης | 24 ιντσών LCD HDMI |
| Αυτόματη σάρωση κώδικα | Σύνδεσμος γραμμικών κωδικών |
|---|---|
| Εκτύπωση ετικέτας | Εκτυπώνει την αντίστοιχη ετικέτα όταν ο χρήστης βγάζει έναν τροχό |
| Καταγραφή Μετρήσεων | Ερώτηση κατά χρονικό διάστημα, αριθμός παραγγελίας εργασίας |
| Σύνδεση συστήματος διαχείρισης | ΜΕΣ, ERP, WMS κλπ. |
| Μεταφορά στη λειτουργία | Δεν χρειάζεται να αλλάξετε τη λειτουργία μονής/πολυτροχιάς |
| Δουλειά αριθ. | Υποστήριξη της καταγραφής αριθμού παραγγελίας εργασίας |
| Διαρροή ακτινοβολίας | Καμία διαρροή |
|---|---|
| Ασφαλιστική κλειδαριά πίσω πόρτας | Η ακτινοβολία του σωλήνα ακτινοβολίας κλείνει αμέσως. |
| Αντί τσιμπήματος | Η αυλαία φωτός ασφαλείας καλύπτει ολόκληρο το συρτάρι, σταματά αμέσως όταν ανιχνεύεται εμπόδιο |
| Παύση έκτακτης ανάγκης | Βρίσκεται στην μπροστινή θέση λειτουργίας, πατήστε για να απενεργοποιήσετε |
| Μέγεθος τροχιάς | Μέγεθος εξαρτημάτων | Ποσότητα | Ακριβότητα | Ταχύτητα |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180mm) | 01005 | 40000 | 99.98% | 9-10s |
| 7" (180mm) | 0201 | 20000 | 990,99% | 8-9s |
| 7" (180mm) | 0402 | 10000 | 990,99% | 7-8s |
| 7" (180mm) | 0603 | 5000 | 990,99% | 7-8s |
| 10" (254mm) | 1206 | 5000 | 990,99% | 7-8s |
| 15" (380mm) | 1206 | 10000 | 990,99% | 7-8s |