| Ονομασία μάρκας: | WELLMAN |
| Αριθμός μοντέλου: | Μετρητής τροχού ακτίνων Χ XC - 01 |
| Μούβ: | 1 |
Το σύστημα εκπέμπει ακτίνες Χ από μια πηγή μικροεστίασης για να διεισδύσει στους τροχούς των συστατικών.τα οποία υποβάλλονται σε επεξεργασία από βιομηχανικό υπολογιστή για την καταμέτρηση με τεχνητή νοημοσύνη και την εμφάνιση των αποτελεσμάτων σε οθόνη LCD 24 ιντσώνΗ πλήρης ασπίδα ακτινοβολίας εξασφαλίζει την ασφαλή λειτουργία.
| Τύπος | κλειστό, μικροεστίαση |
|---|---|
| Μέγιστη τάση σωλήνα | 80kV (προαιρετικό) |
| Μέγιστο ρεύμα σωλήνα | 700 μA |
| Μέγεθος εστιακού σημείου | 30 μm |
| Τύπος | Ψηφιακό FPD υπερεκτίμησης |
|---|---|
| Ενεργός χώρος | 430 χιλιοστά * 430 χιλιοστά |
| Μέγεθος pixel | 139 μm |
| Απόφαση | 3072 * 3072 |
| Μέγιστο μέγεθος | 17" (430mm) |
|---|---|
| Μέγιστο πάχος | 88 χιλιοστά |
| Min Μέγεθος των μερών | 01005 |
| Ταχύτητα | 7-10 δεύτερα |
| Ακριβότητα | 01005 ≥ 99,98%, 0201 και άνω ≥ 99,99% |
| Μέγεθος | 1000 mm (L) * 1300 mm (W) * 1820 mm (H) |
|---|---|
| Βάρος | 500 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ισχύος: |
| Μέγιστη ισχύς | 800W |
| Βιομηχανικές συσκευές | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD + 4T HDD |
| Δείκτης | 24 ιντσών LCD HDMI |
| Αυτόματη σάρωση κώδικα | Σύνδεσμος γραμμικών κωδικών |
|---|---|
| Εκτύπωση ετικέτας | Εκτυπώνει την αντίστοιχη ετικέτα όταν ο χρήστης βγάζει έναν τροχό |
| Καταγραφή Μετρήσεων | Ερώτηση κατά χρονικό διάστημα, αριθμός παραγγελίας εργασίας |
| Σύνδεση συστήματος διαχείρισης | Συστήματα MES, ERP, WMS κλπ. |
| Μεταφορά στη λειτουργία | Δεν χρειάζεται να αλλάξετε τη λειτουργία μονής/πολυτροχιάς |
| Δουλειά αριθ. | Υποστήριξη |
| Διαρροή ακτινοβολίας | Καμία διαρροή |
|---|---|
| Ασφαλιστική κλειδαριά πίσω πόρτας | Η ακτινοβολία του σωλήνα ακτινοβολίας κλείνει αμέσως. |
| Αντί τσιμπήματος | Η αυλαία φωτός ασφαλείας καλύπτει ολόκληρο το συρτάρι, σταματά αμέσως όταν ανιχνεύεται εμπόδιο |
| Παύση έκτακτης ανάγκης | Βρίσκεται στην μπροστινή θέση λειτουργίας, πατήστε για να απενεργοποιήσετε |
Το λογισμικό μετρήσεων μας χρησιμοποιεί έναν ισχυρό αλγόριθμο τεχνητής νοημοσύνης βαθιάς μάθησης που εντοπίζει αυτόματα τα συστατικά και εφαρμόζει κατάλληλους αλγόριθμους χωρίς χειροκίνητη σύνδεση.Η τεχνητή νοημοσύνη μαθαίνει από τα μετρημένα στοιχεία, συμπεριλαμβανομένων:
Κάθε μετρητής ακτινογραφίας του Γουέλμαν συνδέεται με τη βάση δεδομένων του cloud, ανεβάζοντας αυτόματα δεδομένα και εικόνες μηχανής ενώ κατεβάζουμε τις τελευταίες ενημερώσεις της βάσης δεδομένων.Οι μηχανικοί μας βελτιστοποιούν συνεχώς τους αλγόριθμους με βάση τα συλλεγόμενα δεδομένα., παρέχοντας τακτικές ενημερώσεις της βάσης δεδομένων cloud για όλους τους πελάτες.
Η τρέχουσα απόδοση καταμέτρησης για διαφορετικούς τροχούς και συστατικά είναι η ακόλουθη, με συνεχείς ενημερώσεις αλγορίθμου να αυξάνουν περαιτέρω την ταχύτητα και την ακρίβεια:
| Μέγεθος τροχιάς | Μέγεθος εξαρτημάτων | Ποσότητα | Ακριβότητα | Ταχύτητα |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180mm) | 01005 | 40000 | 99.98% | 9-10s |
| 7" (180mm) | 0201 | 20000 | 990,99% | 8-9s |
| 7" (180mm) | 0402 | 10000 | 990,99% | 7-8s |
| 7" (180mm) | 0603 | 5000 | 990,99% | 7-8s |
| 10" (254mm) | 1206 | 5000 | 990,99% | 7-8s |
| 15" (380mm) | 1206 | 10000 | 990,99% | 7-8s |