| Nazwa Marki: | WELLMAN |
| Numer modelu: | Licznik szpul rentgenowskich XC - 01 |
| MOQ: | 1 |
| Typ | Zamknięty, mikroogniskowy |
|---|---|
| Maksymalne napięcie lampy | 80kV |
| Maksymalny prąd lampy | 700μA |
| Rozmiar ogniska | 30μm |
| Typ | Cyfrowy FPD o super rozdzielczości |
|---|---|
| Obszar efektywny | 430mm * 430mm |
| Rozmiar piksela | 139μm |
| Rozdzielczość | 3072 * 3072 |
| Maksymalny rozmiar | 17" (430mm) |
|---|---|
| Maksymalna grubość | 88mm |
| Minimalny rozmiar części | 01005 |
| Prędkość | 7-10 sekund |
| Dokładność | 01005 ≥ 99.98%, 0201 i powyżej ≥ 99.99% |
| Wymiary | 1000mm (D) * 1300mm (S) * 1820mm (W) |
|---|---|
| Waga | 500kg |
| Zasilanie | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksymalna moc | 800W |
| Komputer przemysłowy | Procesor I7, 16 GB RAM, 256 GB SSD + 4 TB HDD |
| Wyświetlacz | 24" HDMI LCD |
| Automatyczne skanowanie kodów | Kod kreskowy i kod QR |
|---|---|
| Drukowanie etykiet | Drukuje odpowiednią etykietę, gdy użytkownik wyjmuje rolkę |
| Zapis zliczania | Zapytanie według zakresu dat, numeru zlecenia produkcyjnego |
| Połączenie z systemem zarządzania | MES, ERP, WMS itp. |
| Przełączanie trybów | Brak potrzeby przełączania trybu pojedynczej/wielokrotnej rolki |
| Nr zlecenia produkcyjnego | Obsługa rejestrowania numeru zlecenia produkcyjnego |
| Wyciek promieniowania | Brak wycieku |
|---|---|
| Zabezpieczenie drzwi tylnych | Lampa rentgenowska natychmiast się wyłącza |
| Zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem | Zasłona bezpieczeństwa obejmuje całą szufladę, zatrzymuje się natychmiast po wykryciu przeszkody |
| Przycisk awaryjnego zatrzymania | Znajduje się w przedniej pozycji obsługi, naciśnij, aby wyłączyć zasilanie |
| Rozmiar rolki | Rozmiar części | Ilość | Dokładność | Prędkość |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180mm) | 01005 | 40000 | 99.98% | 9-10s |
| 7" (180mm) | 0201 | 20000 | 99.99% | 8-9s |
| 7" (180mm) | 0402 | 10000 | 99.99% | 7-8s |
| 7" (180mm) | 0603 | 5000 | 99.99% | 7-8s |
| 10" (254mm) | 1206 | 5000 | 99.99% | 7-8s |
| 15" (380mm) | 1206 | 10000 | 99.99% | 7-8s |