| Nazwa Marki: | WELLMAN |
| Numer modelu: | X-6000 |
| Warunki płatności: | T/T |
Stolik 420×420 mm o pojemności 15 kg
Tylko 2 godziny na szkolenie (bez opłaty za szkolenie)
Tabela przeniesie się do miejsca kliknięcia i wyświetlania na ekranie
| Źródło promieniowania rentgenowskiego | |
|---|---|
| Rodzaj | Zamknięte, mikrofokusa |
| Maksymalne napięcie rurki | 90 kV (nieobowiązkowe) |
| Maksymalny prąd w rurze | 200 μA |
| Rozmiar punktu ogniskowego | 5 μm |
| Funkcja | Automatyczne podgrzewanie |
| Detektor płaskich paneli | |
|---|---|
| Obszar skuteczny | 130 mm × 130 mm |
| Wielkość pikseli | 85 μm |
| Rozstrzygnięcie | 1536×1536 |
| Prędkość obrazu | 20 klatek na sekundę |
| Tabela | |
|---|---|
| Wielkość | 420 mm × 420 mm |
| Obszar wykrywalny | 400 mm × 400 mm |
| Maksymalne obciążenie | 15 kg |
| Wyposażenie | |
|---|---|
| Zwiększenie | Geometria 150X. |
| Prędkość kontroli | Maksymalnie 3,0 s/punkt |
| Wymiary | 1100 mm (L) × 1000 mm (W) × 1600 mm (H) |
| Waga | 1000 kg |
| Zasilanie | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksymalna moc | 1300 W |
| PC przemysłowe | Intel I5 CPU, 8G RAM, 240GB SSD |
| Wyświetlacz | 24" HDMI LCD |
| Cechy | Opis |
|---|---|
| Wyciek promieniowania | Brak wycieku, norma międzynarodowa: ≤ 1μSv/h |
| Okno obserwacyjne ze szkła ołowiowego | Przejrzysty ołowiu szkło okna osłony promieniowania do obserwacji stanu wewnętrznego |
| Bezpieczne zamknięcie okien i tylnych drzwi | Gdy użytkownicy otworzą okno lub tylne drzwi, przewód rentgenowskie zostanie wyłączony natychmiast. |
| Przełącznik bezpieczeństwa elektromagnetycznego | Zamknij, gdy rentgen jest włączony, użytkownicy nie mogą otworzyć okna obserwacji |
| Zatrzymanie awaryjne | Obok pozycji działania naciśnij, aby wyłączyć |
| Ochrona rur | Użytkownik nie może opuścić oprogramowania, jeśli nie zamknąć rurki rentgenowskiej |
Klawiatura i mysz mogą zakończyć wszystkie operacje
| Moduł funkcji | Opis |
|---|---|
| System sterowania rurą rentgenowską | Za pomocą myszy, aby kliknąć przycisk X można włączyć lub wyłączyć rentgen.lub typu do regulacji |
| Pasek stanu | Wskazuje stan blokady, stan przedgrzewania i stan rentgenowskie poprzez zamiennie migające czerwone i zielone |
| Dostosowanie efektu obrazu | Jasność, kontrast i wzrost obrazu można swobodnie regulować, aby uzyskać zadowalający wynik |
| Wykaz produktów | Użytkownicy mogą zapisywać parametry kontroli, takie jak pozycja osi Z, jasność, kontrast i zwiększenie, i mogą bezpośrednio wywołać parametry podczas kontroli tego samego produktu,w celu poprawy efektywności kontroli |
| Okno nawigacyjne | Po kamerze robi zdjęcie stołu, kliknij w dowolnym miejscu na zdjęciu, stół przeniesie się do miejsca kliknij i wyświetlić na ekranie |
| Status osi ruchu | Wyświetlanie współrzędnych w czasie rzeczywistym |
| Wynik kontroli | Wyniki pomiarów (prędkość próżniowania, odległość, powierzchnia itp., ustawione przez użytkowników) wyświetlane są w kolejności |
| System regulacji prędkości | Prędkość ruchu każdej osi może być regulowana do wolnego, normalnego i szybkiego |
| Funkcja | Opis |
|---|---|
| Automatyczne obliczanie | Oprogramowanie automatycznie znajduje i mierzy krawędź kuli lutowej w prostokącie, podkładce i wewnętrznych pustkach,i można uzyskać dane o wysokości próżni, powierzchnia kuli lutowej, obwód, największa prędkość pustki, długość i szerokość i wskazuje NG lub OK na czerwono i zielono |
| Dostosowanie parametrów | Użytkownicy mogą dostosować próg skali szarości, piksele, kontrast, filtrowanie wielkości i inne parametry, aby uzyskać dokładne wyniki automatycznego obliczania |
| Dodawanie pustek ręcznie | Użytkownicy mogą narysować wielokąt lub wolny rysunek i obliczyć go jako pustkę w szybkości pustki |
| Zapisz parametry | Użytkownicy mogą zapisywać parametry, takie jak próg skali szarości, piksele, kontrast, filtrowanie rozmiarów i inne parametry, i mogą bezpośrednio wywołać parametry podczas wykrywania tego samego produktu,w celu poprawy wydajności wykrywania |
| Funkcja | Opis |
|---|---|
| Odległość | Kliknij punkty A i B, aby ustawić jako linię bazową, a następnie kliknij punkt C, aby zmierzyć pionową odległość od punktu C do linii bazowej |
| Wskaźnik odległości | Najczęściej używany do pomiaru szybkości lutowania otworu.Odległość pionową od punktu D do linii wyjściowej dzielimy przez odległość pionową punktu C, aby uzyskać współczynnik procentowy odległości pionowej D do C |
| Kąt | Kliknij punkty A i B, aby ustawić jako linii bazowej, a następnie kliknij punkt C, aby zmierzyć kąt między promieniami BA i BC |
| Radiusz | Głównie używane do pomiaru okrągłych elementów, takich jak kulki lutowe. |
| Obwód | Najczęściej używany do pomiaru elementów kwadratowych, kliknij dwa punkty, aby określić kwadrat, zmierzyć długość, szerokość i powierzchnię |
| Tryb | Opis |
|---|---|
| Ustawienie ręczne | Użytkownicy mogą ustawić dowolne pozycje na stole jako punkty kontroli, oprogramowanie automatycznie sprawdzić i zapisać obraz |
| Zestaw | W przypadku regularnych punktów kontroli użytkownicy muszą tylko ustawić dwa punkty kontroli i liczbę wierszy i kolumn, oprogramowanie automatycznie sprawdzi każdy punkt i zapisać obrazy |
| Automatyczna identyfikacja | W przypadku punktów kontrolnych o oczywistych cechach oprogramowanie automatycznie identyfikuje pozycje, wykonuje pomiary i zapisuje obraz |