| Marka Adı: | WELLMAN |
| Model numarası: | SMD-T |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Depolama ve Depolama | Kod Taraması | Barkod ve QR kodu |
| Malzeme Türü | SMD bobini | |
| Toplu yükleme | - Evet. | |
| Standart Kapasite | 750 adet (7" ve 10 mm rulo) |
| Yükseltme sonrası kapasite | 1120 adet (7" ve 10mm rulo) |
| Desteklenen Bobin Boyutları | 7 inç 13 inç 15 inç özelleştirilebilir |
| Tek makara döngüsü süresi | Yaklaşık 15 saniye. |
| Yükseltme sonrası döngü süresi | Yaklaşık 16 santim. |
| Asgari Yükseklik | 5 mm |
| Maksimum Yükseklik | 25mm (özelleştirilebilir) |
| Maksimum Ağırlık | 3KG (özelleştirilebilir) |
| Çoklu Kule Bağlantısı | Desteklenen |
| WMS Yönetimi | - Evet. |
| Sıcaklık ve Nem Uyarısı | Desteklenen |
| İşletim Sistemi | Win10 |
| Çip Monter İletişim | İsteğe bağlı |
| Yönetim Sistemleri Bağlantısı | MES, ERP, WMS vb. |
| Standart Boyutlar | 1450mm (L) * 1900mm (W) * 2050mm (H) |
| 15 inçlik rulo için boyutlar | 1650mm (L) * 2120mm (W) * 2050mm (H) |
| Yükseltme sonrası yüksekliği | 2750mm |
| Ağırlık | 1500KG |
| Ağırlaştırıldıktan sonra kilo | 2000KG |
| Güç kaynağı | 220VAC, 10A |
| Güç tüketimi | 3000W |
| Endüstriyel PC | I7 CPU, 8G RAM, 240G SSD + 1T HDD |
| Görüntüle | 17 inçlik dokunmatik ekran |
| Çalışma sıcaklığı | 0 - 40°C |
| Çalışma Nemliği | 10 - 85% |
| Gürültü seviyesi | 50dB |
| Hava basıncı | 0.5-0.7mpa |
| N2 Arayüzü | Desteklenen |
| Malzeme Yönetimi | Yeni gelen malzeme için benzersiz kodları dönüştürün ve toplam malzeme tablosuna ekleyin |
| Kule Kuruluşu | Yeni SMD kulelerini ve yerlerini yapılandırın |
| Tedarikçi Bilgisi | Ekle, sil ve arama işlevleri ile tedarikçi bilgi yönetimi |
| Müşteri Bilgisi | Ekle, sil ve arama işlevleriyle müşteri bilgileri yönetimi |
| Envanter Yönetimi | Genel envanterin akıllı yönetimi |
| Envanter Dondurma | Gerektiğinde belirli yerleri dondurun. |
| Envanter doğrulama | Depolanan makaraların değerlerini alın ve güncelleyin. |
| Tarama ve yükleme | Makine kodlarını tarayın ve belirlenen yerlere yerleştirin. |
| Konum Parametresi Tablosu | Her yer için koordinat ve boyut bilgisi kaydet |
| Mevcut SMD kule tablosu | Mevcut SMD kulesindeki her bir konumun kayıt durumu |
| İçeri ve Dışarı Kayıtları | İzlenebilirlik için tüm malzeme çöp kutusu ve tepsisi işlemlerini belgeleyin |
| Operasyon Kayıtları | Kayıt başlangıcı, güç döngüleri, alarmlar ve diğer işlemler |
| Başlatma | Makine çalıştırıldığında sistemi başlat |
| Tek Makara İçeride | Kullanıcı, kod taramasından sonra ruloyu belirlenmiş konuma koyup kuleye yükler. |
| Tek rulo çıkış | Belirtilen makineyi arayıp gönder |
| Toplu yükleme | Otomatik olarak bobinleri toplu olarak kuleye yükler |
| Üretim Siparişleri | P/N veya benzersiz kimliği analiz için sisteme yükleyin, ruloları kilitleyin ve boşaltmak için SMD kulelerine bildirin. |
| Sipariş için boşaltma | Üretim siparişlerini almak ve seri olarak ruloları boşaltmak |
| Geçerli makaraları kilitleyin | Üretim sürecine girmeyi önlemek için son kullanma süresi dolmuş makaraları emniyete alın |