| Merknaam: | WELLMAN |
| Modelnummer: | Röntgenhaspel Teller XC - 01 |
| Moq: | 1 |
| Type | Gesloten, microfocus |
|---|---|
| Maximale Buisspanning | 80kV |
| Maximale Buisstroom | 700μA |
| Brandpuntsafstand | 30μm |
| Type | Digitale FPD met superdefinitie |
|---|---|
| Effectief Gebied | 430 mm * 430 mm |
| Pixelgrootte | 139μm |
| Resolutie | 3072 * 3072 |
| Maximale Grootte | 17" (430 mm) |
|---|---|
| Maximale Dikte | 88 mm |
| Minimale Onderdeelgrootte | 01005 |
| Snelheid | 7-10 seconden |
| Nauwkeurigheid | 01005 ≥ 99,98%, 0201 & hoger ≥ 99,99% |
| Afmetingen | 1000 mm (L) * 1300 mm (B) * 1820 mm (H) |
|---|---|
| Gewicht | 500 kg |
| Voeding | AC110-220V 50/60HZ |
| Maximaal Vermogen | 800W |
| Industriële PC | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD+4T HDD |
| Display | 24" HDMI LCD |
| Automatische Codescanning | Barcode en QR-code |
|---|---|
| Labelafdruk | Drukt bijbehorend label af wanneer de gebruiker een haspel verwijdert |
| Telling Record | Query op tijdsbereik, werkordernummer |
| Verbinding met Managementsysteem | MES, ERP, WMS etc. |
| Modus Wisselen | Geen noodzaak om single/multi-haspelmodus te wisselen |
| Werkordernummer | Ondersteunt opname van werkordernummers |
| Stralingslekkage | Geen lekkage |
|---|---|
| Veiligheidsvergrendeling Achterdeur | Röntgenbuis schakelt onmiddellijk uit |
| Anti-knijp | Veiligheidslichtgordijn bedekt de gehele lade, stopt onmiddellijk bij detectie van obstakels |
| Noodstop | Gelegen op de voorste bedieningspositie, indrukken om uit te schakelen |
| Haspel Grootte | Onderdeel Grootte | Hoeveelheid | Nauwkeurigheid | Snelheid |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180 mm) | 01005 | 40000 | 99,98% | 9-10s |
| 7" (180 mm) | 0201 | 20000 | 99,99% | 8-9s |
| 7" (180 mm) | 0402 | 10000 | 99,99% | 7-8s |
| 7" (180 mm) | 0603 | 5000 | 99,99% | 7-8s |
| 10" (254 mm) | 1206 | 5000 | 99,99% | 7-8s |
| 15" (380 mm) | 1206 | 10000 | 99,99% | 7-8s |