| Merknaam: | WELLMAN |
| Modelnummer: | XC-01 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Maximale Buisspanning | 80kV |
| Maximale Buisstroom | 700μA |
| Brandpuntsafstand | 30μm |
| Type | Geïntegreerd, microfocus |
| Pixelgrootte | 139μm |
| Resolutie | 3072 * 3072 |
| Effectief Gebied | 430mm * 430mm |
| Type | High-definition digitale FPD |
| Snelheid | 7-10s |
| Maximale Grootte | 17" (430mm) |
| Maximale Dikte | 88mm |
| Minimale Onderdeelgrootte | 01005 |
| Nauwkeurigheid | 01005 ≥ 99,98%, 0201 & hoger ≥ 99,99% |
| Afmetingen | 1000mm (L) * 1300mm (B) * 1820mm (H) |
| Gewicht | 520kg |
| Industriële PC | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD+4T HDD |
| Scherm | 24" HDMI LCD |
| Voeding | AC110-220V 50/60HZ |
| Maximaal Vermogen | 800W |
| Stralingslekkage | Geen lekkage |
| Veiligheidsvergrendeling Achterdeur | Röntgenbuis schakelt onmiddellijk uit bij openen achterdeur |
| Noodstop | Voorgemonteerde noodstopknop voor onmiddellijke uitschakeling |
| Anti-knijp | Veiligheidslichtgordijn bedekt de hele lade; stopt onmiddellijk bij detectie van obstakel |
Het algoritme kan de getelde componentgegevens leren, zoals:
Telgegevens en afbeeldingen worden automatisch geüpload; het nieuwste algoritme en de componentbibliotheek worden in realtime gedownload.
| Spoelgrootte | Onderdeelgrootte | Hoeveelheid | Nauwkeurigheid | Snelheid |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180mm) | 01005 | 40000 | 99,98% | 9-10s |
| 7" (180mm) | 0201 | 20000 | 99,99% | 8-9s |
| 7" (180mm) | 0402 | 10000 | 99,99% | 7-8s |
| 7" (180mm) | 0603 | 5000 | 99,99% | 7-8s |
| 10" (254mm) | 1206 | 5000 | 99,99% | 7-8s |
| 15" (380mm) | 1206 | 10000 | 99,99% | 7-8s |