| Merknaam: | WELLMAN |
| Modelnummer: | Röntgenhaspel Teller XC - 01 |
| Moq: | 1 |
Het systeem zendt röntgenstralen uit van een microfocusbron die door de rollen dringt.die worden verwerkt door een industriële pc voor AI-gedreven tellen en resultaten weergeven op een 24-inch LCD-schermVolledige stralingsbescherming zorgt voor veilige werking.
| Type | gesloten, microfocus |
|---|---|
| Maximale buisspanning | 80 kV (facultatief) |
| Maximale buisstroom | 700 μA |
| Grootte van de brandpunt | 30 μm |
| Type | Superdefinitie digitale FPD |
|---|---|
| Effectief gebied | 430 mm * 430 mm |
| Pixelgrootte | 139 μm |
| Resolutie | 3072 * 3072 |
| Maximale grootte | 17" (430 mm) |
|---|---|
| Maximale dikte | 88 mm |
| Min Grootte van de onderdelen | 01005 |
| Versnelling | 7 tot 10 seconden |
| Precisiteit | 01005 ≥ 99,98%, 0201 en hoger ≥ 99,99% |
| Afmetingen | 1000 mm (L) * 1300 mm (W) * 1820 mm (H) |
|---|---|
| Gewicht | 500 kg |
| Stroomvoorziening | AC110-220V 50/60HZ |
| Maximale kracht | 800 W |
| Industriële pc's | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD + 4T HDD |
| Displayer | 24" HDMI-LCD |
| Automatische code scannen | Barcode en QR-code |
|---|---|
| Etiketten afdrukken | Afdrukken van het overeenkomstige etiket wanneer de gebruiker een spoel uithaalt |
| Rekord van het tellen | Vraag per tijdsbestek, nummer van het werkbestel |
| Verbinding van het beheersysteem | MES, ERP, WMS-systemen, enz. |
| Mode schakelen | Geen noodzaak om over te schakelen naar de modus een/meer rollen |
| Werkbestelling nr. | Ondersteuning |
| Stralingslekken | Geen lekken |
|---|---|
| Veiligheidsvergrendeling achterdeur | De röntgenbuis wordt onmiddellijk uitgeschakeld. |
| Anti-knijpen | Veiligheidslichtgordijn bedekt de hele la, stopt onmiddellijk wanneer obstructie wordt gedetecteerd |
| Noodsluiting | Geplaatst op de voorste bedieningspositie, druk op uitzetten |
Onze telsoftware maakt gebruik van een krachtig deep learning algoritme van kunstmatige intelligentie dat automatisch componenten identificeert en passende algoritmen toepassen zonder handmatige binding.De AI leert van getelde componenten, waaronder:
Elke Wellman-röntgenmeter verbindt zich met onze cloud-database, automatisch uploaden van machine data en beelden terwijl het downloaden van de nieuwste database updates.Onze ingenieurs optimaliseren voortdurend algoritmen op basis van verzamelde gegevens., die regelmatige updates van de clouddatabase voor alle klanten biedt.
De huidige telprestaties voor verschillende rollen en componenten zijn als volgt, met continue algoritme-updates die de snelheid en nauwkeurigheid verder verhogen:
| Reelgrootte | Grootte van de onderdelen | Hoeveelheid | Precisiteit | Versnelling |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180 mm) | 01005 | 40000 | 99.98% | 9 tot 10 |
| 7" (180 mm) | 0201 | 20000 | 99.99% | 8-9's |
| 7" (180 mm) | 0402 | 10000 | 99.99% | 7-8s |
| 7" (180 mm) | 0603 | 5000 | 99.99% | 7-8s |
| 10" (254 mm) | 1206 | 5000 | 99.99% | 7-8s |
| 15" (380 mm) | 1206 | 10000 | 99.99% | 7-8s |