| Ονομασία μάρκας: | WELLMAN |
| Αριθμός μοντέλου: | Χ-6000 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
![]()
| Μέγεθος | 420mm*420mm |
| Ανιχνεύσιμη Περιοχή | 400mm*400mm |
| Μέγιστο Φορτίο | 15kg |
| Τύπος | Κλειστός, μικροεστίασης |
| Μέγιστη Τάση Σωλήνα | 90kV |
| Μέγιστο Ρεύμα Σωλήνα | 200μA |
| Μέγεθος Εστιακού Σημείου | 5μm |
| Λειτουργία | Αυτόματη προθέρμανση |
| Ενεργή Περιοχή | 130mm*130mm |
| Μέγεθος Pixel | 85μm |
| Ανάλυση | 1536*1536 |
| Ρυθμός Καρέ | 20fps |
| Μεγέθυνση | Γεωμετρία 150X, Σύστημα 1500X |
| Ταχύτητα Επιθεώρησης | Μέγιστο 3.0s/σημείο |
| Διαστάσεις | 1100mm (Μ) * 1000mm (Π) * 1600mm (Υ) |
| Βάρος | 1000kg |
| Τροφοδοτικό | AC110-220V 50/60HZ |
| Μέγιστη Ισχύς | 1300W |
| Βιομηχανικός Υπολογιστής | Επεξεργαστής Intel I5, 8G RAM, 240GB SSD |
| Οθόνη | 24" HDMI LCD |
| Διαρροή Ακτινοβολίας | ≤1μSv/h |
| Παράθυρο Παρατήρησης από Μολυβδούχο Γυαλί | Θωρακίζει την ακτινοβολία για την παρατήρηση της εσωτερικής κατάστασης |
| Ασφάλεια Παραθύρου και Πίσω Πόρτας | Ο σωλήνας ακτίνων Χ απενεργοποιείται αμέσως όταν ανοίγει |
| Ηλεκτρομαγνητικός Διακόπτης Ασφαλείας | Κλειδώνει όταν οι ακτίνες Χ είναι ενεργές, αποτρέποντας το άνοιγμα του παραθύρου |
| Προστασία Σωλήνα | Αποτρέπει την έξοδο από το λογισμικό χωρίς σωστή απενεργοποίηση του σωλήνα ακτίνων Χ |
| Επείγουσα Διακοπή | Βρίσκεται δίπλα στη θέση λειτουργίας για άμεση διακοπή ρεύματος |
| Ενότητα Λειτουργίας | Λειτουργία |
|---|---|
| Έλεγχος Σωλήνα Ακτίνων Χ | Ενεργοποίηση με κλικ του ποντικιού |
| Γραμμή Κατάστασης | Οπτική ένδειξη ασφάλισης, προθέρμανσης και κατάστασης ακτίνων Χ |
| Ρύθμιση Εικόνας | Ρυθμιζόμενη φωτεινότητα, αντίθεση και κέρδος για βέλτιστη απεικόνιση |
| Λίστα Προϊόντων | Αποθήκευση και ανάκληση παραμέτρων επιθεώρησης για βελτιωμένη απόδοση |
| Παράθυρο Πλοήγησης | Λειτουργία κλικ για μετακίνηση με καθοδήγηση κάμερας |
| Κατάσταση Άξονα Κίνησης | Εμφάνιση συντεταγμένων σε πραγματικό χρόνο |
| Αποτέλεσμα Επιθεώρησης | Οργανωμένη εμφάνιση αποτελεσμάτων μετρήσεων (ποσοστό κενών, απόσταση, περιοχή) |
| Έλεγχος Ταχύτητας | αργή, κανονική, γρήγορη |
| Μέτρηση Ποσοστού Κενών | ανάλυση σφαιριδίων συγκόλλησης με αυτόματη ανίχνευση κενών και ένδειξη NG/OK |
| Απόσταση | Μέτρηση κάθετης απόστασης από σημείο σε γραμμή βάσης |
| Ποσοστό Απόστασης | Υπολογισμός ποσοστιαίας αναλογίας για τον ρυθμό συγκόλλησης μέσω οπών |
| Γωνία | Μέτρηση γωνίας μεταξύ καθορισμένων ακτίνων |