| ब्रांड नाम: | WELLMAN |
| मॉडल संख्या: | X6800 |
| मूक: | 1 |
| भुगतान की शर्तें: | टी/टी |
| Type | Closed, microfocus |
| Maximum Tube Voltage | 90kV |
| Maximum Tube Current | 200μA |
| Focal Spot Size | 5μm |
| Function | Auto preheat |
| Effective Area | 130mm×130mm |
| Pixel Size | 85μm |
| Resolution | 1536×1536 |
| Frame Rate | 20fps |
| Tiltable Angle | 60° |
| Size | 530mm×530mm |
| Detectable Area | 500mm×500mm |
| Maximum Load | 10kg |
| Magnification | Geometry 200X | System 1500X |
| Inspection Speed | Maximum 3.0s/point |
| Dimensions | 1360mm (L)×1365mm (W)×1730mm (H) |
| Weight | 1200kg |
| Power Supply | AC110-220V 50/60HZ |
| Maximum Power | 1500W |
| Industrial PC | I5 CPU, 8G RAM, 500GB SSD |
| Display | 24" HDMI LCD |
| Radiation Leakage | No leakage, meets international standard: ≤1μSv/h |
| Lead Glass Observation Window | Transparent lead glass window shields radiation for internal status observation |
| Window and Back Door Safety Interlock | X-ray tube powers off immediately when window or back door opens |
| Electromagnetic Safety Switch | Locks when X-ray is active, preventing window opening |
| Emergency Stop | Located near operation position for immediate power cutoff |
| Tube Protection | Software prevents leaving without closing X-ray tube |