| Nazwa Marki: | Wellman |
| Numer modelu: | XC01 |
| MOQ: | 1 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Type | Closed, microfocus |
| Focal Spot Size | 30μm |
| Max Tube Voltage | 80kV (optional) |
| Max Tube Current | 700μA |
| Type | Super definition digital FPD |
| Pixel Size | 139μm |
| Effective Area | 430mm × 430mm |
| Resolution | 3072 × 3072 |
| Max Thickness | 88mm |
| Min Parts Size | 01005 |
| Max Size | 17" (430mm) |
| Speed | 7-10 seconds |
| 01005 Components | ≥ 99.98% |
| 0201 & Above Components | ≥ 99.99% |
| Dimensions | 1000mm (L) × 1300mm (W) × 1820mm (H) |
| Weight | 580kg |
| Power Supply | AC110-220V 50/60HZ |
| Max Power | 800W |
| Processor | I7 CPU |
| Memory | 16G RAM |
| Storage | 256G SSD + 4T HDD |
| Display | 24" HDMI LCD |
| Radiation Leakage | No leakage, international standard: ≤1μSv/h |
| Back Door Safety Interlock | X-ray cannot be turned on when back door is open |
| Anti-pinch Protection | Safety light curtain covers entire drawer, stops immediately when obstruction detected |
| Emergency Stop | Front-mounted emergency stop button for immediate power cutoff |
| Reel Size | Parts Size | Quantity | Accuracy | Speed |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180mm) | 01005 | 40000 | 99.98% | 9-10s |
| 7" (180mm) | 0201 | 20000 | 99.99% | 8-9s |
| 7" (180mm) | 0402 | 10000 | 99.99% | 7-8s |
| 7" (180mm) | 0603 | 5000 | 99.99% | 7-8s |
| 10" (254mm) | 1206 | 5000 | 99.99% | 7-8s |
| 15" (380mm) | 1206 | 10000 | 99.99% | 7-8s |