| Nome da marca: | WELLMAN |
| Número do modelo: | XC-01 |
| MOQ: | 1 |
| Termos de pagamento: | T/T |
| Capacidade de fornecimento: | 8 |
| Type | Integrated, microfocus |
| Max tube voltage | 80kV |
| Max tube current | 700μA |
| Focal spot size | 30μm |
| Type | Super definition digital FPD |
| Effective area | 430mm*430mm |
| Pixel size | 139μm |
| Resolution | 3072*3072 |
| Max size | 17" (430mm) |
| Max thickness | 88mm |
| Min parts size | 01005 |
| Speed | 7-10s |
| Accuracy | 01005 ≥ 99.98%, 0201 & above ≥ 99.99% |
| Dimensions | 1000mm (L) * 1300mm (W) * 1820mm (H) |
| Weight | 580kg |
| Power supply | AC110-220V 50/60HZ |
| Max power | 800W |
| Industrial PC | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD+4T HDD |
| Displayer | 24" HDMI LCD |
| Auto code scanning | Barcode and QR code |
| Label printing | Automatic printing when reel is removed |
| Counting record | Inquiry by time range, work order number |
| Management system connection | MES, ERP, WMS etc. |
| Mode switching | No need to switch single/multi reel mode |
| Work order no. | Support work order number recording |
| Radiation leakage | No leakage, international standard: ≤1μSv/h |
| Back door safety interlock | X-ray tube powers off immediately when door opens |
| Anti-pinch | Safety light curtain stops drawer when obstruction detected |
| Emergency stop | Front-mounted button for immediate power cutoff |
| Reel size | Parts size | Quantity | Accuracy | Speed |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180mm) | 01005 | 40000 | 99.98% | 9-10s |
| 7" (180mm) | 0201 | 20000 | 99.99% | 8-9s |
| 7" (180mm) | 0402 | 10000 | 99.99% | 7-8s |
| 7" (180mm) | 0603 | 5000 | 99.99% | 7-8s |
| 10" (254mm) | 1206 | 5000 | 99.99% | 7-8s |
| 15" (380mm) | 1206 | 10000 | 99.99% | 7-8s |