| Ονομασία μάρκας: | WELLMAN |
| Αριθμός μοντέλου: | XC-01 |
| Μούβ: | 1 |
| τιμή: | 20000-30000 USD |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Τύπος | Ενσωματωμένο, microfocus |
|---|---|
| Μέγιστη τάση σωλήνα | 80kV |
| Μέγιστο ρεύμα σωλήνα | 700μΑ |
| Μέγεθος εστιακού σημείου | 30μm |
| Τύπος | Ψηφιακός FPD εξαιρετικού ορισμού |
|---|---|
| Ενεργή περιοχή | 430mm * 430mm |
| Μέγεθος pixel | 139μm |
| Ανάλυση | 3072 * 3072 |
| Μέγιστο μέγεθος | 17" (430mm) |
|---|---|
| Μέγιστο πάχος | 88mm |
| Ελάχιστο μέγεθος εξαρτήματος | 01005 |
| Ταχύτητα | 7-10 δευτ. |
| Ακρίβεια | 01005 ≥ 99,98%, 0201 & άνω ≥ 99,99% |
| Διαστάσεις | 1000mm (Μ) * 1300mm (Π) * 1820mm (Υ) |
|---|---|
| Βάρος | 580kg |
| Τροφοδοτικό | AC110-220V 50/60HZ |
| Μέγιστη ισχύς | 800W |
| Βιομηχανικός Υπολογιστής | Επεξεργαστής I7, 16GB RAM, 256GB SSD+4TB HDD |
| Οθόνη | 24" HDMI LCD |
| Διαρροή ακτινοβολίας | Χωρίς διαρροή, διεθνές πρότυπο: ≤1μSv/h |
|---|---|
| Ασφάλεια πίσω πόρτας | Αυτόματη απενεργοποίηση ακτίνων Χ όταν ανοίγει η πόρτα |
| Προστασία από τσίμπημα | Η φωτεινή κουρτίνα ασφαλείας καλύπτει ολόκληρο το συρτάρι |
| Επείγουσα διακοπή λειτουργίας | Κουμπί επείγουσας διακοπής λειτουργίας τοποθετημένο μπροστά |
| Μέγεθος Ταινίας | Μέγεθος Εξαρτήματος | Ποσότητα | Ακρίβεια | Ταχύτητα |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180mm) | 01005 | 40000 | 99,98% | 9-10 δευτ. |
| 7" (180mm) | 0201 | 20000 | 99,99% | 8-9 δευτ. |
| 7" (180mm) | 0402 | 10000 | 99,99% | 7-8 δευτ. |
| 7" (180mm) | 0603 | 5000 | 99,99% | 7-8 δευτ. |
| 10" (254mm) | 1206 | 5000 | 99,99% | 7-8 δευτ. |
| 15" (380mm) | 1206 | 10000 | 99,99% | 7-8 δευτ. |