| نام تجاری: | WELLMAN |
| شماره مدل: | X-6000 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| منبع اشعه ایکس | |
|---|---|
| تایپ کنید | بسته، میکروفوکوس |
| حداکثر ولتاژ لوله | 90 کیلوولت (اختیاری) |
| حداکثر جریان لوله | 200μA |
| اندازه نقطه کانونی | 5 میکرومتر |
| تابع | پیش گرم کردن خودکار |
| آشکارساز صفحه تخت | |
|---|---|
| منطقه موثر | 130mm×130mm |
| اندازه پیکسل | 85 میکرومتر |
| قطعنامه | 1536×1536 |
| نرخ فریم | 20 فریم بر ثانیه |
| جدول | |
|---|---|
| اندازه | 420mm×420mm |
| منطقه قابل تشخیص | 400mm×400mm |
| حداکثر بار | 15 کیلوگرم |
| تجهیزات | |
|---|---|
| بزرگنمایی | هندسه 150X | سیستم 1500X |
| سرعت بازرسی | حداکثر 3.0 ثانیه در نقطه |
| ابعاد | 1100mm (L) × 1000mm (W) × 1600mm (H) |
| وزن | 1000 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC110-220V 50/60HZ |
| حداکثر قدرت | 1300 وات |
| کامپیوتر صنعتی | CPU Intel I5، رم 8G، SSD 240GB |
| نمایشگر | 24 اینچ HDMI LCD |
| ویژگی | توضیحات |
|---|---|
| توقف اضطراری | واقع در کنار موقعیت عملیاتی برای قطع فوری برق |
| محافظ لوله | نرم افزار از خروج بدون بستن لوله اشعه ایکس جلوگیری می کند |
| نشت تشعشع | بدون نشتی |
| پنجره مشاهده شیشه سرب | پنجره شیشه ای سربی شفاف از تشعشعات برای مشاهده وضعیت داخلی محافظت می کند |
| قفل ایمنی پنجره و درب عقب | با باز شدن پنجره یا در، لوله اشعه ایکس بلافاصله خاموش می شود |