| Nazwa Marki: | WELLMAN |
| Numer modelu: | SMD-T |
| Warunki płatności: | T/T |
Zaawansowany zautomatyzowany system magazynowania zaprojektowany do szybkiego obsługiwania szpul SMD z kompleksowymi możliwościami zarządzania.
| Przechowywanie i pobieranie | W pełni automatyczne |
|---|---|
| Skanowanie kodów | Kody kreskowe i QR |
| Typ materiału | Szpula SMD |
| Ładowanie wsadowe | Obsługiwane |
| Standardowa pojemność | 750 szt. (szpula 7" i 10mm) |
|---|---|
| Pojemność po podwyższeniu | 1120 szt. (szpula 7" i 10mm) |
| Obsługiwane rozmiary szpul | 7" do 13", 15" konfigurowalne |
| Czas cyklu pojedynczej szpuli | Około 15s |
| Czas cyklu po podwyższeniu | Około 16s |
| Minimalna wysokość | 5mm |
| Maksymalna wysokość | 25mm (konfigurowalne) |
| Maksymalna waga | 3KG (konfigurowalne) |
| Połączenie wielu wież | Obsługiwane |
|---|---|
| Zarządzanie WMS | Obsługiwane |
| Ostrzeżenie o temperaturze i wilgotności | Obsługiwane |
| System operacyjny | Win10/ Win11 |
| Komunikacja z montażownicą chipów | Opcjonalne |
| Połączenie z systemami zarządzania | Systemy MES, ERP, WMS itp. |
| Standardowe wymiary | 1450mm (dł.) * 1900mm (szer.) * 2050mm (wys.) |
|---|---|
| Wymiary dla szpuli 15" | 1650mm (dł.) * 2120mm (szer.) * 2050mm (wys.) |
| Wysokość po podwyższeniu | 2750mm |
| Waga | 1500KG |
| Waga po podwyższeniu | 2000KG |
| Zasilanie | 220VAC, 10A |
| Pobór mocy | 3000W |
| Komputer przemysłowy | Procesor i7, 8GB RAM, 240GB SSD + 1TB HDD |
| Wyświetlacz | 17" ekran dotykowy |
| Temperatura pracy | 0 - 40°C |
|---|---|
| Wilgotność pracy | 10 - 85% |
| Poziom hałasu | 50dB |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Interfejs N2 | Obsługiwane |
| Zarządzanie materiałami | Transformacja unikalnych kodów dla nowych przychodzących materiałów i dodawanie ich do całkowitej tabeli materiałów |
|---|---|
| Konfiguracja wieży | Konfiguracja nowych wież SMD i ich lokalizacji |
| Informacje o dostawcy | Zarządzanie informacjami o dostawcach z funkcjami dodawania, usuwania i wyszukiwania |
| Informacje o kliencie | Zarządzanie informacjami o klientach z funkcjami dodawania, usuwania i wyszukiwania |
| Zarządzanie zapasami | Inteligentne zarządzanie całością zapasów |
| Zamrożenie zapasów | Zamrażanie określonych lokalizacji w razie potrzeby |
| Weryfikacja zapasów | Spis z natury i aktualizacja danych przechowywanych szpul |
| Skanowanie i ładowanie | Skanowanie kodów szpul i umieszczanie ich w wyznaczonych lokalizacjach |
| Tabela parametrów lokalizacji | Zapisywanie informacji o współrzędnych i rozmiarze dla każdej lokalizacji |
|---|---|
| Tabela bieżących wież SMD | Zapisywanie stanu każdej lokalizacji w bieżącej wieży SMD |
| Rejestry wejść i wyjść | Dokumentowanie wszystkich transakcji pojemników i tac materiałowych w celu zapewnienia identyfikowalności |
| Rejestry operacji | Rejestrowanie inicjalizacji, cykli zasilania, alarmów i innych operacji |
| Inicjalizacja | Inicjalizacja systemu po włączeniu zasilania |
|---|---|
| Pojedyncza szpula wejściowa | Umieszczenie szpuli w wyznaczonej pozycji i załadowanie do wieży po zeskanowaniu kodu |
| Pojedyncza szpula wyjściowa | Wyszukiwanie określonej szpuli i jej wysłanie |
| Ładowanie wsadowe | Automatyczne ładowanie szpul |
| Umieszczanie zleceń produkcyjnych | Przesyłanie P/N lub unikalnego identyfikatora do systemu |
| Rozładowanie do zamówienia | Odbieranie zleceń produkcyjnych i rozładowywanie szpul w partiach |
| Blokowanie przeterminowanych szpul | Zabezpieczanie przeterminowanych szpul w celu zapobieżenia ich wejściu do procesu produkcyjnego |