| Marka Adı: | WELLMAN |
| Model numarası: | Röntgen X-6000 |
| Moq: | 1 |
| Fiyat: | 26000-40000 dollars |
| Ödeme şartları: | T/T |
| X-ışını Kaynağı | |
|---|---|
| Tip | Kapalı, mikro odaklı |
| Maksimum Tüp Gerilimi | 90kV (isteğe bağlı) |
| Maksimum Tüp Akımı | 200μA |
| Odak Noktası Boyutu | 5μm |
| İşlev | Otomatik ön ısıtma |
| Düz Panel Dedektörü | |
| Etkili Alan | 130mm×130mm |
| Piksel Boyutu | 85μm |
| Çözünürlük | 1536×1536 |
| Kare Hızı | 20 fps |
| Masa | |
| Boyut | 420mm×420mm |
| Tespit Edilebilir Alan | 400mm×400mm |
| Maksimum Yük | 15kg |
| Teçhizat | |
| Büyütme | Geometri 150X | Sistem 1500X |
| Muayene Hızı | Maksimum 3,0 sn/nokta |
| Boyutlar | 1100mm (U) × 1000mm (G) × 1600mm (Y) |
| Ağırlık | 1000kg |
| Güç Kaynağı | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksimum Güç | 1300W |
| Endüstriyel PC | Intel I5 CPU, 8G RAM, 240GB SSD |
| Görüntüleyici | 24" HDMI LCD |
| Fonksiyon Modülü | Operasyon |
|---|---|
| X-ışını Tüpü Kontrolü | Gerçek zamanlı voltaj/akım ekranı ve ayar kontrolleriyle fare tıklamasıyla etkinleştirme |
| Durum Çubuğu | Kırmızı/yeşil göstergelerle kilitleme durumunu, ön ısıtma durumunu ve X-ışını durumunu görüntüler |
| Görüntü Efekti Ayarı | Optimum görüntü kalitesi için ayarlanabilir parlaklık, kontrast ve kazanç |
| Ürün Listesi | Verimliliği artırmak için denetim parametrelerini kaydedin ve geri çağırın |
| Gezinme Penceresi | Kamera kılavuzlu konumlandırmayla tıkla ve taşı işlevi |
| Hareket Ekseni Durumu | Gerçek zamanlı koordinat ekranı |
| Muayene Sonucu | OK/NG göstergeleriyle boşluk oranı, mesafe ve alan dahil olmak üzere ölçüm sonuçlarının düzenli gösterimi |
| Hız Kontrolü | Her eksen için ayarlanabilir hareket hızı (yavaş, normal, hızlı) |
| Boşluk Oranı Ölçümü | Kesin sonuçlar için ayarlanabilir parametrelerle otomatik hesaplama |
| Diğer Ölçüm Fonksiyonları | Mesafe, mesafe oranı, açı, yarıçap, çevre ve alan hesaplamaları |
| Otomatik Muayene | Manuel ayar, dizi yapılandırması ve otomatik tanımlama modları |