| Ονομασία μάρκας: | WELLMAN |
| Αριθμός μοντέλου: | Χ-6000 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγιστο φορτίο | 15 κιλά |
| Μέγεθος | 420 mm × 420 mm |
| Ανιχνεύσιμη περιοχή | 400 mm × 400 mm |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος | Κλειστό, μικροεστίαση |
| Μέγιστη τάση σωλήνα | 90kV |
| Μέγιστο ρεύμα σωλήνα | 200 μA |
| Μέγεθος εστιακού σημείου | 5 μm |
| Λειτουργία | Αυτοκινητική προθερμία |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ενεργός χώρος | 130 mm × 130 mm |
| Μέγεθος pixel | 85 μm |
| Απόφαση | 1536 × 1536 |
| Ποσοστό καρέ | 20fps |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μεγέθυνση | Γεωμετρία 150X, Σύστημα 1500X |
| Ταχύτητα επιθεώρησης | Μέγιστο 3,0s/σημείο |
| Μέγεθος | 1100 mm (L) × 1000 mm (W) × 1600 mm (H) |
| Βάρος | 1000 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ισχύος: |
| Μέγιστη ισχύς | 1300W |
| Βιομηχανικές συσκευές | Intel I5 CPU, 8G RAM, SSD 240GB |
| Δείκτης | 24 ιντσών LCD HDMI |
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Διαρροή ακτινοβολίας | ≤1μSv/h |
| Ηλεκτρομαγνητικός διακόπτης ασφαλείας | Κλειδώματα όταν η ακτινογραφία είναι ανοιχτή |
| Παρατηρητικό παράθυρο από μολύβδινο γυαλί | Ακτίνες ασπίδων για την παρατήρηση της εσωτερικής κατάστασης |
| Κλειδώματα ασφαλείας παραθύρου και πίσω πόρτας | Το σωλήνα ακτινοβολίας σβήνει αμέσως όταν ανοίγει. |
| Προστασία σωλήνων | Αποτρέπει την έξοδο λογισμικού χωρίς σωστή διακοπή του σωλήνα ακτίνων Χ |
| Παύση έκτακτης ανάγκης | Τοποθετείται δίπλα στη θέση λειτουργίας για άμεση διακοπή ρεύματος |
| Μονάδα λειτουργίας | Λειτουργία |
|---|---|
| Έλεγχος σωλήνα ακτίνων Χ | Ενεργοποίηση με κλικ του ποντικιού |
| Διάγραμμα κατάστασης | Οπτική ένδειξη της κατάστασης κλεισίματος, προθέρμανσης και ακτινογραφίας |
| Προσαρμογή εφέ εικόνας | Ρυθμιζόμενη φωτεινότητα, αντίθεση και αύξηση για βέλτιστη απεικόνιση |
| Κατάλογος προϊόντων | Αποθήκευση και ανάκληση παραμέτρων επιθεώρησης για βελτίωση της απόδοσης |
| Παράθυρο πλοήγησης | Λειτουργία κλικ για μετακίνηση με καθοδηγούμενη από την κάμερα θέση |
| Κατάσταση άξονα κίνησης | Εμφάνιση συντεταγμένων σε πραγματικό χρόνο |
| Αποτελέσματα της επιθεώρησης | Οργανωμένη εμφάνιση των αποτελεσμάτων των μετρήσεων (ποσοστό κενών, απόσταση, έκταση) |
| Ελέγχος ταχύτητας | Αργά, φυσιολογικά, γρήγορα |
| Μέτρηση του ποσοστού κενών | Ανάλυση σφαίρας συγκόλλησης με αυτόματη ανίχνευση κενού και ένδειξη NG/OK |
| Λειτουργία | Περιγραφή |
|---|---|
| Απόσταση | Μέτρηση κατακόρυφης απόστασης από το σημείο έως την τιμή αναφοράς |
| Ποσοστό απόστασης | Υπολογισμός ποσοστού αναλογίας για το ποσοστό συγκόλλησης διατρυπών |
| Γωνία | Μέτρηση γωνίας μεταξύ καθορισμένων ακτίνων |