| Merknaam: | WELLMAN |
| Modelnummer: | X-6000 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Maximale belasting | 15kg |
| Afmeting | 420mm x 420mm |
| Detecteerbaar gebied | 400mm x 400mm |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Type | Gesloten, microfocus |
| Maximale buisspanning | 90kV |
| Maximale buisstroom | 200μA |
| Brandpuntsafstand | 5μm |
| Functie | Automatisch voorverwarmen |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Effectief gebied | 130mm x 130mm |
| Pixelgrootte | 85μm |
| Resolutie | 1536 x 1536 |
| Framesnelheid | 20fps |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Vergroting | Geometrisch 150X, Systeem 1500X |
| Inspectiesnelheid | Max 3,0s/punt |
| Afmetingen | 1100mm (L) x 1000mm (B) x 1600mm (H) |
| Gewicht | 1000kg |
| Voeding | AC110-220V 50/60HZ |
| Maximaal vermogen | 1300W |
| Industriële pc | Intel I5 CPU, 8G RAM, 240GB SSD |
| Beeldscherm | 24" HDMI LCD |
| Functie | Specificatie |
|---|---|
| Stralingslek | ≤1μSv/u |
| Elektromagnetische veiligheidsschakelaar | Vergrendelt wanneer röntgen aan staat |
| Loodglas observatievenster | Beschermt tegen straling om interne status te observeren |
| Veiligheidsvergrendeling van raam en achterdeur | Röntgenbuis schakelt onmiddellijk uit bij openen |
| Buizenbescherming | Voorkomt software afsluiten zonder correcte uitschakeling van de röntgenbuis |
| Noodstop | Gelegen naast de bedieningspositie voor onmiddellijke stroomonderbreking |
| Functiemodule | Bediening |
|---|---|
| Röntgenbuisregeling | Activering met muisklik |
| Statusbalk | Visuele indicatie van vergrendeling, voorverwarmen en röntgenstatus |
| Beeldeffectaanpassing | Instelbare helderheid, contrast en versterking voor optimale beeldvorming |
| Productlijst | Opslaan en oproepen van inspectieparameters voor verbeterde efficiëntie |
| Navigatievenster | Klik-en-verplaats functionaliteit met camera-geleide positionering |
| Status bewegingsas | Real-time coördinatenweergave |
| Inspectieresultaat | Georganiseerde weergave van meetresultaten (percentage holtes, afstand, oppervlakte) |
| Snelheidsregeling | Langzaam, normaal, snel |
| Meting percentage holtes | Analyse van soldeerbollen met automatische detectie van holtes en NG/OK indicatie |
| Functie | Beschrijving |
|---|---|
| Afstand | Verticale afstandsmeting van punt tot basislijn |
| Afstand percentage | Berekening van het percentage voor doorvoer-solderingspercentage |
| Hoek | Hoekmeting tussen gedefinieerde stralen |