| Ονομασία μάρκας: | WELLMAN |
| Αριθμός μοντέλου: | Χ-6800 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Τύπος | Κλειστή μικροεστίαση |
|---|---|
| Μέγιστη τάση | 90 kV (προαιρετικό) |
| Μέγιστο ρεύμα | 200 μA |
| Εστιακό σημείο | 5 μm |
| Λειτουργία αυτόματης προθέρμανσης | - Ναι, ναι. |
| Ενεργός χώρος | 130×130 mm |
|---|---|
| Μέγεθος pixel | 85 μm |
| Απόφαση | 1536×1536 |
| Ποσοστό καρέ | 20 fps |
| Γωνία κλίσης | 60° (προαιρετικό) |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 530 × 530 mm |
|---|---|
| Αποτελεσματική περιοχή επιθεώρησης | 500 × 500 mm |
| Μέγιστο φορτίο | 10 κιλά |
| Οπτική μεγέθυνση | Μέχρι 200 × |
|---|---|
| Μεγέθυνση συστήματος | Μέχρι 1500 × |
| Ταχύτητα επιθεώρησης | Μέγιστο 3,0 s ανά σημείο |
| Μέγεθος | 1360 ((L) × 1365 ((W) × 1730 ((H) mm |
|---|---|
| Βάρος | 1200 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 110-220 V, 50/60 Hz |
| Μέγιστη ισχύς | 1500 W |
| Βιομηχανικές συσκευές | I5 CPU, 8 GB RAM, 500 GB SSD |
| Εμφάνιση | 24 ιντσών LCD HDMI |
| Διαρροή ακτινοβολίας | ≤ 1 μSv/h (ακολουθεί διεθνή πρότυπα) |
|---|---|
| Παράθυρο πλοήγησης | Παρατηρητικό παράθυρο από μολύβδινο γυαλί για ασφαλή παρακολούθηση |
| Ασφαλής κλειδαριά πόρτας/παράθυρου | Οι ακτίνες Χ κόβονται όταν ανοίγουν |