| Nazwa Marki: | WELLMAN |
| Numer modelu: | X-6800 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Typ | Zamknięty mikrofokus |
|---|---|
| Maksymalne napięcie | 90 kV (opcjonalnie) |
| Maksymalny prąd | 200 µA |
| Punkt centralny | 5 μm |
| Funkcja automatycznego podgrzewania | Tak |
| Efektywna powierzchnia | 130×130 mm |
|---|---|
| Rozmiar piksela | 85 µm |
| Rezolucja | 1536×1536 |
| Liczba klatek na sekundę | 20 kl./s |
| Kąt pochylenia | 60° (opcjonalnie) |
| Rozmiar platformy | 530×530 mm |
|---|---|
| Efektywny obszar inspekcji | 500×500 mm |
| Maksymalne obciążenie | 10 kg |
| Powiększenie optyczne | Do 200× |
|---|---|
| Powiększenie systemu | Do 1500× |
| Szybkość inspekcji | Maks. 3,0 s na punkt |
| Wymiary | 1360 (dł.) × 1365 (szer.) × 1730 (wys.) mm |
|---|---|
| Waga | 1200 kilogramów |
| Zasilanie | AC 110-220 V, 50/60 Hz |
| Maksymalna moc | 1500 W |
| Komputer przemysłowy | Procesor I5, 8 GB RAM, dysk SSD 500 GB |
| Wyświetlacz | 24-calowy wyświetlacz HDMI |
| Wyciek promieniowania | ≤1 μSv/h (spełnia międzynarodowe standardy) |
|---|---|
| Okno nawigacji | Okno obserwacyjne ze szkła ołowiowego umożliwiające bezpieczne monitorowanie |
| Blokada bezpieczeństwa drzwi/okien | Rentgenowskie odcinają się po otwarciu |