| Merknaam: | WELLMAN |
| Modelnummer: | X-6800 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Type | Gesloten microfocus |
|---|---|
| Maximale spanning | 90 kV (optioneel) |
| Maximale stroom | 200 μA |
| Brandpuntsplek | 5 µm |
| Automatische voorverwarmfunctie | Ja |
| Effectief gebied | 130×130mm |
|---|---|
| Pixelgrootte | 85 µm |
| Oplossing | 1536×1536 |
| Framesnelheid | 20 fps |
| Kantelhoek | 60° (optioneel) |
| Platformgrootte | 530×530mm |
|---|---|
| Effectief inspectiegebied | 500×500mm |
| Maximale belasting | 10 kg |
| Optische vergroting | Tot 200× |
|---|---|
| Systeemvergroting | Tot 1500× |
| Inspectiesnelheid | Maximaal 3,0 s per punt |
| Afmetingen | 1360(L)×1365(B)×1730(H) mm |
|---|---|
| Gewicht | 1200 kg |
| Voeding | Wisselstroom 110-220 V, 50/60 Hz |
| Maximaal vermogen | 1500 W |
| Industriële pc | I5-CPU, 8 GB RAM, 500 GB SSD |
| Weergave | 24-inch HDMI-LCD-scherm |
| Stralingslekkage | ≤1 μSv/h (voldoet aan internationale normen) |
|---|---|
| Navigatievenster | Loodglazen observatievenster voor veilige bewaking |
| Deur-/raamveiligheidsvergrendeling | De röntgenfoto wordt afgebroken wanneer deze wordt geopend |