| Marka Adı: | WELLMAN |
| Model numarası: | XC-01 |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Makara Boyutu | Parça Boyutu | Miktar | Doğruluk | Hız |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180mm) | 01005 | 40000 | 99.98% | 9-10s |
| 7" (180mm) | 0201 | 20000 | 99.99% | 8-9s |
| 7" (180mm) | 0402 | 10000 | 99.99% | 7-8s |
| 7" (180mm) | 0603 | 5000 | 99.99% | 7-8s |
| 10" (254mm) | 1206 | 5000 | 99.99% | 7-8s |
| 15" (380mm) | 1206 | 10000 | 99.99% | 7-8s |
| Tip | Entegre, mikro odak |
| Maksimum Tüp Gerilimi | 80kV (isteğe bağlı) |
| Maksimum Tüp Akımı | 700μA |
| Odak Noktası Boyutu | 30μm |
| Tip | Süper çözünürlüklü dijital FPD |
| Etkin Alan | 430mm * 430mm |
| Piksel Boyutu | 139μm |
| Çözünürlük | 3072 * 3072 |
| Maksimum Boyut | 17" (430mm) |
| Maksimum Kalınlık | 88mm |
| Minimum Parça Boyutu | 01005 |
| Hız | 7-10s |
| Doğruluk | 01005 ≥ %99.98, 0201 ve üzeri ≥ %99.99 |
| Boyutlar | 1000mm (U) * 1300mm (G) * 1820mm (Y) |
| Ağırlık | 580kg |
| Güç Kaynağı | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksimum Güç | 800W |
| Endüstriyel PC | I7 CPU, 16GB RAM, 256GB SSD+4TB HDD |
| Ekran | 24" HDMI LCD |
| Radyasyon Sızıntısı | Sızıntı yok |
| Arka Kapı Güvenlik Kilidi | Arka kapı açıldığında X-ışını tüpü hemen kapanır; açıkken X-ışını aktivasyonunu önler |
| Sıkışma Önleyici | Güvenlik ışık perdesi çekmecenin tamamını kapsar; engel algılandığında hemen durur |
| Acil Durdurma | Anında güç kesintisi için öne monte edilmiş acil durdurma düğmesi |