| Ονομασία μάρκας: | WELLMAN |
| Αριθμός μοντέλου: | XC - 01 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Μέγεθος Καρούλι | Μέγεθος Εξαρτημάτων | Ποσότητα | Ακρίβεια | Ταχύτητα |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180mm) | 01005 | 40000 | 99.98% | 9-10s |
| 7" (180mm) | 0201 | 20000 | 99.99% | 8-9s |
| 7" (180mm) | 0402 | 10000 | 99.99% | 7-8s |
| 7" (180mm) | 0603 | 5000 | 99.99% | 7-8s |
| 10" (254mm) | 1206 | 5000 | 99.99% | 7-8s |
| 15" (380mm) | 1206 | 10000 | 99.99% | 7-8s |
| Τύπος | Ενσωματωμένη, μικροεστίασης |
| Μέγιστη Τάση Σωλήνα | 80kV (προαιρετικός) |
| Μέγιστο Ρεύμα Σωλήνα | 700μA |
| Μέγεθος Εστιακού Σημείου | 30μm |
| Τύπος | Ψηφιακός FPD υπερυψηλής ευκρίνειας |
| Ενεργή Περιοχή | 430mm * 430mm |
| Μέγεθος Pixel | 139μm |
| Ανάλυση | 3072 * 3072 |
| Μέγιστο Μέγεθος | 17" (430mm) |
| Μέγιστο Πάχος | 88mm |
| Ελάχιστο Μέγεθος Εξαρτημάτων | 01005 |
| Ταχύτητα | 7-10s |
| Ακρίβεια | 01005 ≥ 99.98%, 0201 & άνω ≥ 99.99% |
| Διαστάσεις | 1000mm (Μ) * 1300mm (Π) * 1820mm (Υ) |
| Βάρος | 580kg |
| Τροφοδοτικό | AC110-220V 50/60HZ |
| Μέγιστη Ισχύς | 800W |
| Βιομηχανικός Υπολογιστής | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD+4T HDD |
| Οθόνη | 24" HDMI LCD |
| Διαρροή Ακτινοβολίας | Χωρίς διαρροή |
| Ασφαλιστική Διάταξη Πίσω Πόρτας | Ο σωλήνας ακτίνων Χ απενεργοποιείται αμέσως όταν ανοίγει η πίσω πόρτα. Αποτρέπει την ενεργοποίηση ακτίνων Χ όταν είναι ανοιχτή. |
| Προστασία από Τσίμπημα | Η φωτεινή κουρτίνα ασφαλείας καλύπτει ολόκληρο το συρτάρι. Σταματά αμέσως όταν ανιχνευθεί εμπόδιο. |
| Επείγουσα Διακοπή | Κουμπί επείγουσας διακοπής τοποθετημένο μπροστά για άμεση διακοπή ρεύματος. |