| Nazwa Marki: | WELLMAN |
| Numer modelu: | XC-01 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Rozmiar rolki | Rozmiar części | Ilość | Dokładność | Prędkość |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180 mm) | 01005 | 40000 | 99,98% | 9-10s |
| 7" (180 mm) | 0201 | 20000 | 99,99% | 8-9s |
| 7" (180 mm) | 0402 | 10000 | 99,99% | 7-8s |
| 7" (180 mm) | 0603 | 5000 | 99,99% | 7-8s |
| 10" (254 mm) | 1206 | 5000 | 99,99% | 7-8s |
| 15" (380 mm) | 1206 | 10000 | 99,99% | 7-8s |
| Typ | Zintegrowany, mikroogniskowy |
| Maksymalne napięcie lampy | 80kV (opcjonalnie) |
| Maksymalny prąd lampy | 700μA |
| Rozmiar plamki | 30μm |
| Typ | Cyfrowy FPD o super rozdzielczości |
| Obszar efektywny | 430 mm * 430 mm |
| Rozmiar piksela | 139μm |
| Rozdzielczość | 3072 * 3072 |
| Maksymalny rozmiar | 17" (430 mm) |
| Maksymalna grubość | 88 mm |
| Minimalny rozmiar części | 01005 |
| Prędkość | 7-10s |
| Dokładność | 01005 ≥ 99,98%, 0201 i większe ≥ 99,99% |
| Wymiary | 1000 mm (dł.) * 1300 mm (szer.) * 1820 mm (wys.) |
| Waga | 580 kg |
| Zasilanie | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksymalna moc | 800W |
| Komputer przemysłowy | Procesor I7, 16 GB RAM, dysk SSD 256 GB + dysk HDD 4 TB |
| Wyświetlacz | 24" HDMI LCD |
| Wyciek promieniowania | Brak wycieku |
| Blokada bezpieczeństwa tylnych drzwi | Lampa rentgenowska wyłącza się natychmiast po otwarciu tylnych drzwi; zapobiega aktywacji promieniowania rentgenowskiego, gdy są otwarte |
| Zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem | Zasłona bezpieczeństwa obejmuje całą szufladę; zatrzymuje się natychmiast po wykryciu przeszkody |
| Przycisk zatrzymania awaryjnego | Przycisk zatrzymania awaryjnego zamontowany z przodu do natychmiastowego odcięcia zasilania |