| Merknaam: | WELLMAN |
| Modelnummer: | X-6000 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
![]()
| Afmeting | 420mm*420mm |
| Detecteerbaar Gebied | 400mm*400mm |
| Max Belasting | 15kg |
| Type | Gesloten, microfocus |
| Max Buisspanning | 90kV |
| Max Buisstroom | 200μA |
| Focale Vlek Grootte | 5μm |
| Functie | Automatisch voorverwarmen |
| Effectief Gebied | 130mm*130mm |
| Pixel Grootte | 85μm |
| Resolutie | 1536*1536 |
| Framesnelheid | 20fps |
| Vergroting | Geometrie 150X, Systeem 1500X |
| Inspectiesnelheid | Max 3.0s/punt |
| Afmetingen | 1100mm (L) * 1000mm (B) * 1600mm (H) |
| Gewicht | 1000kg |
| Voeding | AC110-220V 50/60HZ |
| Max Vermogen | 1300W |
| Industriële PC | Intel I5 CPU, 8G RAM, 240GB SSD |
| Beeldscherm | 24" HDMI LCD |
| Stralingslekkage | ≤1μSv/h |
| Loodglas Observatieraam | Het schermt straling af om de interne status te observeren |
| Veiligheidsvergrendeling Raam en Achterdeur | Röntgenbuis schakelt onmiddellijk uit bij opening |
| Elektromagnetische Veiligheidsschakelaar | Vergrendelt wanneer röntgen aan staat, voorkomt opening van het raam |
| Buizenbescherming | Voorkomt software-afsluiting zonder correcte uitschakeling van de röntgenbuis |
| Noodstop | Gelegen naast de bedieningspositie voor onmiddellijke stroomonderbreking |
| Functiemodule | Bediening |
|---|---|
| Röntgenbuisregeling | Activering met muisklik |
| Statusbalk | Visuele indicatie van vergrendeling, voorverwarmen en röntgenstatus |
| Beeldeffect Aanpassing | Instelbare helderheid, contrast en versterking voor optimale beeldvorming |
| Productlijst | Inspectieparameters opslaan en oproepen voor verbeterde efficiëntie |
| Navigatievenster | Klik-om-te-verplaatsen functionaliteit met camera-geleide positionering |
| Bewegingsas Status | Real-time coördinaatweergave |
| Inspectieresultaat | Georganiseerde weergave van meetresultaten (leegtepercentage, afstand, oppervlakte) |
| Snelheidsregeling | langzaam, normaal, snel |
| Leegtepercentage Meting | soldeerbalanalyse met automatische leegtedetectie en NG/OK indicatie |
| Afstand | Verticale afstandsmeting van punt tot basislijn |
| Afstand Percentage | Berekening van het percentage voor doorlopende soldeerbeoordeling |
| Hoek | Hoekmeting tussen gedefinieerde stralen |