| Merknaam: | WELLMAN |
| Modelnummer: | X6000 |
| Moq: | 1 |
| Prijs: | 24000-34000 USD |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Type | Gesloten, microfocus |
|---|---|
| Maximale buisspanning | 90kV |
| Maximale buisstroom | 200µA |
| Focale vlek grootte | 5µm |
| Functie | Automatische voorverwarming |
| Effectief gebied | 130mm×130mm |
|---|---|
| Pixelgrootte | 85µm |
| Resolutie | 1536×1536 |
| Framesnelheid | 20fps |
| Grootte | 420mm×420mm |
|---|---|
| Detecteerbaar gebied | 400mm×400mm |
| Maximale belasting | 15kg |
| Vergroting | Geometrie 150X | Systeem 1500X |
|---|---|
| Inspectiesnelheid | Max 3,0s/punt |
| Afmetingen | 1100mm (L) × 1000mm (B) × 1600mm (H) |
| Gewicht | 1000kg |
| Voeding | AC110-220V 50/60HZ |
| Maximaal vermogen | 1300W |
| Industriële PC | Intel I5 CPU, 8G RAM, 240GB SSD |
| Beeldscherm | 24" HDMI LCD |
| Lekkage van straling | Geen lekkage (≤1µSv/h, internationale standaard) |
|---|---|
| Observatievenster van loodglas | Transparant loodglas beschermt tegen straling en maakt interne observatie mogelijk |
| Veiligheidsvergrendeling van raam/deur | Röntgen schakelt automatisch uit wanneer raam/deur wordt geopend |
| Elektromagnetische veiligheidsschakelaar | Vergrendelt observatievenster wanneer röntgen actief is |
| Noodstop | Directe uitschakelfunctieknop nabij de bedieningspositie |
| Buizenbescherming | Software voorkomt dat de röntgenbuis aan blijft staan |