| Ονομασία μάρκας: | WELLMAN |
| Αριθμός μοντέλου: | Ακτινογραφία X-6800 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Πηγή Ακτίνων Χ | |
|---|---|
| Τύπος | Κλειστός, μικροεστιακός |
| Μέγιστη Τάση Σωλήνα | 90kV (110kV, 130kV προαιρετικά) |
| Μέγιστο Ρεύμα Σωλήνα | 200μΑ |
| Μέγεθος Εστιακού Σημείου | 5μm (4μm, 2μm προαιρετικά) |
| Λειτουργία | Αυτόματη προθέρμανση |
| Ανιχνευτής Επίπεδης Οθόνης | |
|---|---|
| Γωνία Κλίσης | 60° |
| Ενεργή Περιοχή | 130mm×130mm |
| Μέγεθος Pixel | 85μm |
| Ανάλυση | 1536×1536 |
| Ρυθμός Καρέ | 20fps |
| Τραπέζι | |
|---|---|
| Μέγιστο Φορτίο | 10kg |
| Μέγεθος | 530mm×530mm |
| Ανιχνεύσιμη Περιοχή | 500mm×500mm |
| Εξοπλισμός | |
|---|---|
| Μεγέθυνση | Γεωμετρία 200X | Σύστημα 1500X |
| Ταχύτητα Επιθεώρησης | Μέγιστο 3.0s/σημείο |
| Διαστάσεις | 1360mm (Μ) × 1365mm (Π) × 1730mm (Υ) |
| Βάρος | 1200kg |
| Μέγιστη Ισχύς | 1500W |
| Τροφοδοτικό | AC110-220V 50/60HZ |
| Βιομηχανικός Υπολογιστής | I5 CPU, 8G RAM, 500GB SSD |
| Οθόνη | 24" HDMI LCD |