| Marka Adı: | WELLMAN |
| Model numarası: | Röntgen X-6800 |
| Ödeme şartları: | T/T |
| X-ışını Kaynağı | |
|---|---|
| Tip | Kapalı, mikro odak |
| Maksimum Tüp Gerilimi | 90kV (110kV, 130kV isteğe bağlı) |
| Maksimum Tüp Akımı | 200µA |
| Odak Noktası Boyutu | 5µm (4µm, 2µm isteğe bağlı) |
| Fonksiyon | Otomatik ön ısıtma |
| Düz Panel Dedektörü | |
|---|---|
| Eğilebilir Açı | 60° |
| Etkin Alan | 130mm×130mm |
| Piksel Boyutu | 85µm |
| Çözünürlük | 1536×1536 |
| Kare Hızı | 20fps |
| Masa | |
|---|---|
| Maksimum Yük | 10kg |
| Boyut | 530mm×530mm |
| Tespit Edilebilir Alan | 500mm×500mm |
| Ekipman | |
|---|---|
| Büyütme | Geometri 200X | Sistem 1500X |
| İnceleme Hızı | Maksimum 3.0sn/nokta |
| Boyutlar | 1360mm (U) × 1365mm (G) × 1730mm (Y) |
| Ağırlık | 1200kg |
| Maksimum Güç | 1500W |
| Güç Kaynağı | AC110-220V 50/60HZ |
| Endüstriyel PC | I5 CPU, 8G RAM, 500GB SSD |
| Ekran | 24" HDMI LCD |