| Nazwa Marki: | WELLMAN |
| Numer modelu: | IL-1000 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Źródło promieniowania rentgenowskiego | |
|---|---|
| Rodzaj | Mikrofokus, zamknięty |
| Napięcie rur | 80 kV |
| Prąd w rurze | 700 μA |
| Rozmiar punktu ogniskowego | 30 μm |
| Detektor płaskich paneli | |
| Rodzaj | FPD cyfrowy w superdefinicji |
| Obszar skuteczny | 430 mm*430 mm |
| Wielkość pikseli | 139 μm |
| Rozstrzygnięcie | 3072*3072 |
| Liczenie bębna/krążka | |
| Maksymalny rozmiar | W trybie automatycznym 15" (380mm), w trybie ręcznym 17" (430mm) |
| Maksymalna grubość | W trybie automatycznym 50 mm, w trybie ręcznym 80 mm |
| Min Rozmiar części | 01005 |
| Prędkość | 12-15 lat |
| Dokładność | 01005 ≥ 99,98%, 0201 i powyżej ≥ 99,99% |
| Rodzaj nośnika | Materiały z rolek, materiały z tac z torbą wodoodporną |
| Wyposażenie | |
| Wymiary | 2700 mm (L) * 1400 mm (W) * 1900 mm (H) |
| Waga | 3000 kg |
| Zasilanie | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksymalna moc | 4800W |
| PC przemysłowe | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD + 4T HDD |
| Wyświetlacz | 24" HDMI LCD |
| Połączenie systemu zarządzania | MES, ERP itp. |
| Wielkość bębna | Rozmiar części | Ilość | Dokładność | Prędkość |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180mm) | 01005 | 40000 | 99.98% | 14-15 lat |
| 7" (180mm) | 0201 | 10000 | 990,99% | 13-15 lat |
| 7" (180mm) | 0402 | 10000 | 990,99% | 13-15 lat |
| 10" (254mm) | 1206 | 5000 | 990,99% | 12-15 lat |
| 15" (380mm) | 1206 | 10000 | 990,99% | 12-15 lat |