| Nazwa Marki: | WELLMAN |
| Numer modelu: | X-6000 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Rodzaj | Zamknięte, mikrofokusa |
| Maksymalne napięcie rurki | 90 kV (nieobowiązkowe) |
| Maksymalny prąd w rurze | 200 μA |
| Rozmiar punktu ogniskowego | 5 μm |
| Funkcja | Automatyczne podgrzewanie |
| Obszar skuteczny | 130 mm × 130 mm |
| Wielkość pikseli | 85 μm |
| Rozstrzygnięcie | 1536×1536 |
| Prędkość obrazu | 20 klatek na sekundę |
| Wielkość | 420 mm × 420 mm |
| Obszar wykrywalny | 400 mm × 400 mm |
| Maksymalne obciążenie | 15 kg |
| Zwiększenie | Geometria 150X. |
| Prędkość kontroli | Maksymalnie 3,0 s/punkt |
| Wymiary | 1100 mm (L) × 1000 mm (W) × 1600 mm (H) |
| Waga | 1000 kg |
| Zasilanie | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksymalna moc | 1300 W |
| PC przemysłowe | Intel I5 CPU, 8G RAM, 240GB SSD |
| Wyświetlacz | 24" HDMI LCD |
| Cechy | Opis |
|---|---|
| Zatrzymanie awaryjne | Położone obok pozycji pracy dla natychmiastowego wyłączenia zasilania |
| Ochrona rur | Oprogramowanie uniemożliwia opuszczenie bez zamknięcia rurki rentgenowskiej |
| Wyciek promieniowania | Brak wycieku |
| Okno obserwacyjne ze szkła ołowiowego | Przejrzystości ołowiane okna osłony promieniowania do obserwacji stanu wewnętrznego |
| Bezpieczne zamknięcie okien i tylnych drzwi | Przewód rentgenowskie wyłącza się natychmiast po otwarciu okna lub drzwi |
| Funkcja | Opis |
|---|---|
| Podstawowa operacja | Całkowite sterowanie za pomocą klawiatury i myszy; regulacja napięcia/prądu w rurze rentgenowskiej w czasie rzeczywistym |
| Przetwarzanie obrazu | Kontrast i zwiększenie jasności regulowane dla wyraźnego obrazowania |
| Nawigacja i pozycjonowanie | Przenoszenie tabeli jednym kliknięciem przez okno nawigacyjne |
| Przechowywanie parametrów | Parametry kontroli produktu zapisywane i wycofane |
| Pomiar stóp bezczynności | Automatyczne obliczenie powierzchni i obwodu próżni lutowych |
| Dokładne pomiary | Odległość kąta promienia obwodu i prędkość lutowania przez otwór |
| Zautomatyzowana kontrola | ręczne skanowanie szeregu ustawień punktów i automatyczne rozpoznawanie cech |