| Merknaam: | WELLMAN |
| Modelnummer: | X-6800 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Type | Gesloten, microfocus |
|---|---|
| Maximale buisspanning | 90 kV (facultatief) |
| Maximale buisstroom | 200 μA |
| Grootte van de brandpunt | 5 μm (facultatief) |
| Functie | Automatische voorverhitting |
| Effectief gebied | 130 mm × 130 mm |
|---|---|
| Pixelgrootte | 85 μm |
| Resolutie | 1536 × 1536 |
| Framerate | 20 fps |
| Neigingskant | 60° (facultatief) |
| Maximale belasting | 10 kg |
|---|---|
| Grootte | 530 mm × 530 mm |
| Geconstateerd gebied | 500 mm × 500 mm |
| Vergroting | Geometrie 200X. Systeem 1500X. |
|---|---|
| Inspectiesnelheid | Maximaal 3,0 s/punt |
| Afmetingen | Voor de toepassing van de in punt 6.1.3 van dit reglement vastgestelde voorschriften moet de in punt 6.1.3 van dit reglement vastgestelde voorschriften worden nageleefd. |
| Gewicht | 1200 kg |
| Stroomvoorziening | AC110-220V 50/60HZ |
| Maximale kracht | 1500 W |
| Industriële pc's | I5 CPU, 8G RAM, 500GB SSD |
| Afbeelding | 24" HDMI-LCD |
| Stralingslekken | Geen lekken |
|---|---|
| Beoordelingsvenster van loodglas | Transparante loodglasruiten straling om de interne toestand te observeren |
| Vergrendeling van het raam en de achterdeur | De röntgenbuis wordt onmiddellijk uitgeschakeld wanneer het raam of de deur wordt geopend |
| Elektromagnetische veiligheidsschakelaar | Vergrendelt wanneer röntgenlicht is ingeschakeld, waardoor toegang tot het raam wordt voorkomen |
| Noodsluiting | Bij de werkingspositie voor onmiddellijke stroomonderbreking |
| Protectie van buizen | De software verhindert het verlaten zonder de röntgenbuis te sluiten. |
| Functiemodule | Klavier en muis voltooien alle bewerkingen |
|---|---|
| Röntgenbuiscontrole | Bewerking met muisklik met weergave en aanpassing van spanning/stroom in realtime |
| Statusbalk | Visuele indicatie van de vergrendeling, voorverwarming en röntgenstatus |
| Aanpassing van beeldeffecten | Helderheid, contrast en winstregeling voor optimale beeldvorming |
| Lijst van producten | Bewaar- en terugroepafkeuringsparameters voor efficiëntie |
| Navigatievenster | Klik-om-te-verplaatsen tafel positionering met camera begeleiding |
| Bewegingsasstatus | Realtime coördinaten weergave |
| Resultaten van de inspectie | Georganiseerde weergave van meetresultaten met pass/fail-indicatie |
| Snelheidscontrole. | Verstelbare asbewegingssnelheden (langzaam, normaal, snel) |
| Automatische berekening | Rectangular-based soldeerbal analyse met automatische leegte detectie en meting |
|---|---|
| Aanpassing van parameters | Aanpasbare grijschaaldrempel, pixels, contrast en grootte filtering |
| Handmatige leegte toevoeging | Polygon- of vrijvormige tekening voor de op maat gemaakte leegteberekening |
| Parameterbesparing | Bewaar en terugroepen van meetparameters voor consistente resultaten |
| Afstand | Verticale afstanden van punt tot referentiekader |
|---|---|
| Afstandspercentage | Meting van de percentagesnelheid van het door-gat solderen |
| Hoek | Hoekmeting tussen gedefinieerde stralen |
| Radius | Cirkelmeting voor ronde onderdelen met omtrek en oppervlakte |
| Perimeter | Meting van de vierkante componenten met lengte, breedte en oppervlakte |
| Handmatige instelling | Op maat gemaakte plaatsbepaling van inspectiepunten met automatische inspectie en beeldopslag |
|---|---|
| Array | Geautomatiseerde op het net gebaseerde inspectie vanuit minimale installatieparameters |
| Automatische identificatie | Automatische positieopsporing en -meting op basis van kenmerken |