| Nazwa Marki: | WELLMAN |
| Numer modelu: | X6800 |
| MOQ: | 1 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Źródło promieniowania rentgenowskiego | |
|---|---|
| Typ | Zamknięty, mikrofokus |
| Maksymalne napięcie lampy | 90 kV |
| Maksymalny prąd lampy | 200μA |
| Rozmiar plamki ogniskowej | 5μm |
| Funkcjonować | Automatyczne podgrzewanie |
| Detektor płaski | |
|---|---|
| Efektywny obszar | 130 mm × 130 mm |
| Rozmiar piksela | 85μm |
| Rezolucja | 1536 × 1536 |
| Liczba klatek na sekundę | 20 kl./s |
| Kąt pochylenia | 60° |
| Tabela inspekcyjna | |
|---|---|
| Rozmiar | 530 mm × 530 mm |
| Wykrywalny obszar | 500 mm × 500 mm |
| Maksymalne obciążenie | 10 kg |
| Specyfikacje sprzętu | |
|---|---|
| Powiększenie | Geometria 200X | System 1500X |
| Szybkość inspekcji | Maksymalnie 3,0 s/punkt |
| Wymiary | 1360 mm (dł.) × 1365 mm (szer.) × 1730 mm (wys.) |
| Waga | 1200 kg |
| Zasilanie | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksymalna moc | 1500 W |
| Komputer przemysłowy | Procesor I5, 8G RAM, 500GB SSD |
| Wyświetlacz | 24-calowy wyświetlacz HDMI |
| Moduł funkcyjny | Działanie |
|---|---|
| Kontrola lampy rentgenowskiej | Aktywacja kliknięciem myszy, wyświetlanie napięcia/prądu w czasie rzeczywistym, regulacja za pomocą suwaka lub bezpośredniego wprowadzenia |
| Pasek stanu | Wizualne wskazanie stanu blokady, stanu wstępnego nagrzania i stanu prześwietlenia rentgenowskiego z miganiem na czerwono/zielono |
| Regulacja efektu obrazu | Regulowana jasność, kontrast i wzmocnienie dla optymalnej jakości obrazu |
| Lista produktów | Zapisuj i przywołuj parametry kontroli, aby zwiększyć wydajność w przypadku produktów powtarzalnych |
| Okno nawigacji | Funkcja „kliknij, aby przenieść” – tabela automatycznie ustawia się w klikniętym miejscu |
| Stan osi ruchu | Wyświetlanie współrzędnych w czasie rzeczywistym w celu precyzyjnego pozycjonowania |
| Wyniki inspekcji | Zorganizowane wyświetlanie wyników pomiarów, w tym ilości pustych przestrzeni, odległości i powierzchni |
| Kontrola prędkości | Regulowana prędkość ruchu dla każdej osi (wolna, normalna, szybka) |
| Pomiar szybkości pustek | Automatyczne obliczanie pustych przestrzeni, powierzchni i obwodu kulek lutowniczych ze wskazaniem NG/OK |
| Dodatkowe pomiary | Pomiary odległości, wskaźnika odległości, kąta, promienia i obwodu w celu kompleksowej analizy |