| Merknaam: | WELLMAN |
| Modelnummer: | XC-01 |
| Type | Geïntegreerd, microfocus |
| Maximale buisspanning | 80kV |
| Maximale buisstroom | 700μA |
| Focale vlek grootte | 30μm |
| Type | Digitale FPD met superdefinitie |
| Effectief gebied | 430 mm × 430 mm |
| Pixelgrootte | 139μm |
| Resolutie | 3072 × 3072 |
| Maximale grootte | 17" (430 mm) |
| Maximale dikte | 88 mm |
| Minimale onderdeelgrootte | 01005 |
| Snelheid | 7-10 seconden |
| Nauwkeurigheid | 01005 ≥ 99,98%, 0201 & hoger ≥ 99,99% |
| Afmetingen | 1000 mm (L) × 1300 mm (B) × 1820 mm (H) |
| Gewicht | 580 kg |
| Voeding | AC110-220V 50/60HZ |
| Maximaal vermogen | 800W |
| Industriële pc | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD + 4T HDD |
| Display | 24" HDMI LCD |
| Automatisch scannen van codes | Barcode en QR-code |
| Labelafdruk | Automatische afdruk bij verwijdering van spoel |
| Telrecord | Query op tijdsbereik en werkordernummer |
| Beheersysteem | MES, ERP, WMS-integratie |
| Moduswisseling | Geen wisseling nodig tussen enkele/meerdere spoelen |
| Werkordernummer | Ondersteuning voor registratie van werkordernummers |
| Stralingslekkage | Geen lekkage, internationale norm: ≤1μSv/u |
| Veiligheidsvergrendeling achterdeur | Automatische uitschakeling van röntgenvermogen bij openen deur |
| Anti-knijp | Veiligheidslichtgordijn bedekt de gehele lade |
| Noodstop | Nooduitschakeling bij voorste bedieningspositie |
| Spoelgrootte | Onderdeelgrootte | Hoeveelheid | Nauwkeurigheid | Snelheid |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180 mm) | 01005 | 40000 | 99,98% | 9-10s |
| 7" (180 mm) | 0201 | 20000 | 99,99% | 8-9s |
| 7" (180 mm) | 0402 | 10000 | 99,99% | 7-8s |
| 7" (180 mm) | 0603 | 5000 | 99,99% | 7-8s |
| 10" (254 mm) | 1206 | 5000 | 99,99% | 7-8s |
| 15" (380 mm) | 1206 | 10000 | 99,99% | 7-8s |