| Ονομασία μάρκας: | WELLMAN |
| Αριθμός μοντέλου: | Χ-6800 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Τύπος | Κλειστός, μικροεστίασης |
|---|---|
| Μέγιστη τάση σωλήνα | 90kV (110kV, 130kV προαιρετικά) |
| Μέγιστο ρεύμα σωλήνα | 200μA |
| Μέγεθος εστιακού σημείου | 5μm (4μm, 2μm προαιρετικά) |
| Λειτουργία | Αυτόματη προθέρμανση |
| Ενεργή περιοχή | 130mm×130mm |
|---|---|
| Μέγεθος pixel | 85μm |
| Ανάλυση | 1536×1536 |
| Ρυθμός καρέ | 20fps |
| Γωνία κλίσης | 60° |
| Μέγεθος | 530mm×530mm |
|---|---|
| Ανιχνεύσιμη περιοχή | 500mm×500mm |
| Μέγιστο φορτίο | 10kg |
| Μεγέθυνση | Γεωμετρία 200X | Σύστημα 1500X |
|---|---|
| Ταχύτητα επιθεώρησης | Μέγιστο 3.0s/σημείο |
| Διαστάσεις | 1360mm (Μ) × 1365mm (Π) × 1730mm (Υ) |
| Βάρος | 1200kg |
| Τροφοδοτικό | AC110-220V 50/60HZ |
| Μέγιστη ισχύς | 1500W |
| Βιομηχανικός Υπολογιστής | Επεξεργαστής I5, 8GB RAM, 500GB SSD |
| Οθόνη | 24" HDMI LCD |