| Nazwa Marki: | WELLMAN |
| Numer modelu: | X-6800 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Rodzaj | Zamknięte, mikrofokusa |
|---|---|
| Maksymalne napięcie rury | 90 kV (110 kV, 130 kV nieobowiązkowo) |
| Maksymalny prąd w rurze | 200 μA |
| Rozmiar punktu ogniskowego | 5 μm (4 μm, 2 μm opcjonalnie) |
| Funkcja | Automatyczne podgrzewanie |
| Obszar skuteczny | 130 mm × 130 mm |
|---|---|
| Wielkość pikseli | 85 μm |
| Rozstrzygnięcie | 1536×1536 |
| Prędkość obrazu | 20 klatek na sekundę |
| kąt nachylony | 60° |
| Wielkość | 530 mm × 530 mm |
|---|---|
| Obszar wykrywalny | 500 mm × 500 mm |
| Maksymalne obciążenie | 10 kg |
| Zwiększenie | Geometria 200X. |
|---|---|
| Prędkość kontroli | Maksymalnie 3,0 s/punkt |
| Wymiary | 1360 mm (L) × 1365 mm (W) × 1730 mm (H) |
| Waga | 1200 kg |
| Zasilanie | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksymalna moc | 1500 W |
| PC przemysłowe | I5 CPU, 8G RAM, 500GB SSD |
| Wyświetlacz | 24" HDMI LCD |