| نام تجاری: | WELLMAN |
| شماره مدل: | X-6800 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| نوع | بسته، میکرو فوکوس |
|---|---|
| حداکثر ولتاژ لوله | 90kV (110kV، 130kV اختیاری) |
| حداکثر جریان لوله | 200μA |
| اندازه نقطه فوکال | 5μm (4μm، 2μm اختیاری) |
| عملکرد | پیش گرم کردن اتوماتیک |
| منطقه موثر | 130mm×130mm |
|---|---|
| اندازه پیکسل | 85μm |
| قطعنامه | 1536×1536 |
| نرخ فریم | 20FPS |
| زاویه شیب دار | 60° |
| اندازه | 530mm × 530mm |
|---|---|
| منطقه قابل تشخیص | ۵۰۰ میلی متر × ۵۰۰ میلی متر |
| حداکثر بار | 10 کیلوگرم |
| بزرگنمایی | هندسه 200X. سیستم 1500X. |
|---|---|
| سرعت بازرسی | حداکثر 3.0s/نقطه |
| ابعاد | 1360mm (L) × 1365mm (W) × 1730mm (H) |
| وزن | ۱۲۰۰ کیلوگرم |
| منبع برق | AC110-220V 50/60HZ |
| حداکثر قدرت | 1500 وات |
| کامپیوترهای صنعتی | I5 CPU، 8G RAM، 500GB SSD |
| نمايش | صفحه LCD 24 اینچی HDMI |