| نام تجاری: | Wellman |
| شماره مدل: | x8800 |
| موق: | 1 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
سیستم بازرسی اشعه ایکس صنعتی با دقت بالا با لوله اشعه ایکس Hamamatsu ژاپن با ویژگی های پیشرفته ایمنی و قابلیت های بازرسی خودکار.
| برند | ژاپن Hamamatsu |
|---|---|
| نوع | بسته، میکرو فوکوس |
| حداکثر ولتاژ لوله | 90KV |
| حداکثر جریان لوله | 200μA |
| اندازه نقطه فوکال | 5μm |
| عملکرد | پیش گرم کردن اتوماتیک |
| منطقه موثر | 130mm*130mm |
|---|---|
| اندازه پیکسل | 85μm |
| قطعنامه | 1536*1536 |
| نرخ فریم | 20FPS |
| زاویه شیب دار | ±45° |
| زاویه چرخش | ۳۶۰ درجه |
| بزرگنمایی | هندسه: 200X. سیستم: 1500X. |
|---|---|
| سرعت بازرسی | حداکثر 3.0s/نقطه |
| ابعاد | 1550mm ((L) * 1600mm ((W) * 1700mm ((H) |
| وزن | ۱۸۰۰ کیلوگرم |
| منبع برق | AC110-220V 50/60HZ |
| حداکثر قدرت | 1800W |
| ماژول عملکرد | توضیحات |
|---|---|
| عملیات | کنترل کامل از طریق صفحه کلید و ماوس |
| کنترل لوله اشعه ایکس | کار با کلیک ماوس با نمایش و تنظیم ولتاژ/جریان در زمان واقعی |
| نوار وضعیت | شاخص های بصری برای حالت قفل، پیش گرم کردن و اشعه ایکس |
| تنظیم تصویر | تنظیمات قابل تنظیم روشنایی، کنتراست و افزایش |
| لیست محصولات | پارامترهای بازرسی ذخیره و بازگشت برای بهره وری |
| پنجره ناوبری | قرار دادن جدول با کلیک برای حرکت |
| وضعیت محور حرکت | نمایش مختصات در زمان واقعی |
| نتیجه بازرسی | نمایش نتایج اندازه گیری (سرعت تخلیه، فاصله، منطقه و غیره) |
| کنترل سرعت | سرعت حرکت تنظیم شده برای هر محور |