| Merknaam: | Wellman |
| Modelnummer: | X8800 |
| Moq: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Hoogprecisie-industriële röntgeninspectiesysteem met Japan Hamamatsu röntgenbuis met geavanceerde veiligheidskenmerken en geautomatiseerde inspectie mogelijkheden.
| Merken | Japan Hamamatsu |
|---|---|
| Type | Gesloten, microfocus |
| Maximale buisspanning | 90 kV |
| Maximale buisstroom | 200 μA |
| Grootte van de brandpunt | 5 μm |
| Functie | Automatische voorverhitting |
| Effectieve oppervlakte | 130 mm*130 mm |
|---|---|
| Pixelgrootte | 85 μm |
| Resolutie | 1536*1536 |
| Framerate | 20 fps |
| Neigingskant | ± 45° |
| Rotatiehoek | 360° |
| Vergroting | Geometrie: 200X. Systeem: 1500X. |
|---|---|
| Inspectiesnelheid | Maximaal 3,0 s/punt |
| Afmetingen | 1550mm(L) * 1600mm(W) * 1700mm(H) |
| Gewicht | 1800 kg |
| Stroomvoorziening | AC110-220V 50/60HZ |
| Maximaal vermogen | 1800 W |
| Functiemodule | Beschrijving |
|---|---|
| Operatie | Volledige bediening via toetsenbord en muis |
| Röntgenbuisbesturing | Bewerking met muisklik met weergave en aanpassing van spanning/stroom in realtime |
| Statusbalk | Visuele indicatoren voor de vergrendeling, voorverwarming en röntgenstatus |
| Beeld aanpassing | Aanpasbare helderheid, contrast en winstinstinstellingen |
| Lijst van producten | Bewaar- en terugroepafkeuringsparameters voor efficiëntie |
| Navigatievenster | Plaatsplaatsing van de tabel met klik om te verplaatsen |
| Status van de bewegingsas | Realtime coördinaten weergave |
| Resultaten van de inspectie | Vertoon van de meetresultaten (leegte, afstand, oppervlakte, enz.) |
| Snelheidsregeling | Verstelbare snelheid voor elke as |