| Marka Adı: | WELLMAN |
| Model numarası: | X6800 |
| Moq: | 1 |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Röntgen Kaynağı | |
|---|---|
| Türü | Kapalı, mikro odak |
| En yüksek boru voltajı | 90kV |
| En yüksek boru akımı | 200μA |
| Odak Noktası Boyutu | 5 μm |
| Görev | Otomatik ön ısıtma |
| Düz Panel Detektörü | |
| Etkili Alan | 130 mm×130 mm |
| Piksel Boyutu | 85μm |
| Karar | 1536×1536 |
| Çerçeve Hızı | 20 fps |
| Eğilebilir açı | 60° |
| Tablo | |
| Boyut | 530 mm × 530 mm |
| tespit edilebilir alan | 500 mm × 500 mm |
| Maksimum Yük | 10kg |
| Ekipman | |
| Büyütme | Geometri 200X. Sistem 1500X. |
| Denetim Hızı | En fazla 3,0s/nokta |
| Boyutları | 1360mm (L) × 1365mm (W) × 1730mm (H) |
| Ağırlık | 1200 kg |
| Güç kaynağı | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksimum Güç | 1500W |
| Endüstriyel PC | I5 CPU, 8G RAM, 500GB SSD |
| Görüntüle | 24 inç HDMI LCD |
| Radyasyon Sızıntıları | Sızıntı yok, uluslararası standart: ≤1μSv/h |
| Kurşun cam gözlem penceresi | Güvenli iç gözlem için şeffaf kurşun cam pencere kalkanları radyasyon |
| Pencere ve arka kapı güvenlik kilitleri | Pencere veya arka kapı açıldığında hemen X-ışını tüpü kapatılır; açıkken X-ışını etkinleşmesini önler |
| Elektromanyetik güvenlik anahtarı | Röntgen etkin olduğunda gözlem penceresini kilitler |
| Acil Durdurma | Acil güç kesimi için çalışma pozisyonunun yanında yer almaktadır. |
| Tüp Koruması | Yazılım, uygun bir X-ışını tüpünün kapatılması olmadan kullanıcının çıkışını engeller |
| Fonksiyon Modülü | Operasyon |
|---|---|
| Tam Klavye / Fare Kontrolü | Tüm işlemler klavye ve fare kullanarak yapılabilir |
| Röntgen tüp kontrolü | Düğmeler, kaydırıcılar veya doğrudan giriş aracılığıyla gerçek zamanlı voltaj / akım gösterimi ve ayarlanabilir ayarlarla fare tıklaması ile etkinleştirme |
| Durum Çubuğu | Kapatma durumunun, ısınma öncesi durumunun ve kırmızı/yeşil yanıp sönen röntgen durumunun görsel gösterimi |
| Resim Efekti Düzenleme | En iyi görüntü kalitesi için parlaklığın, kontrastın ve kazancın serbest ayarlanması |
| Ürün Listesi | Tekrarlanan ürünlerde verimliliği artırmak için Z ekseninin konumu, parlaklık, kontrast, kazanç gibi denetim parametrelerini kaydet ve geri çağır |
| Navigasyon Penceresi | Kamera tablo görüntüsünü yakalar; seçili konuma masa taşımak için herhangi bir yere tıklayın |
| Hareket Ekseni Durumu | Gerçek zamanlı koordinat gösterimi |
| Denetim Sonuçları | Ölçüm sonuçlarının örgütlü bir şekilde gösterilmesi (boşluk oranı, mesafe, alan vb.) |
| Hız Kontrolü | Her bir eksen için ayarlanabilir hareket hızı (yavaş, normal, hızlı) |
| Boşluk oranı ölçümü | Düzgen seçimi ile otomatik hesaplama; lehim top kenarlarını, yastıkları, iç boşlukları ölçer; boşluk oranını, alanı, çevresini, boyutlarını sağlar; NG/OK işaretini kırmızı/yeşil ile gösterir |
| Parametreler Düzenleme | Doğru sonuçlar için ayarlanabilir gri ölçek eşiği, piksel, kontrast, boyut filtreleme |
| El ile Boşluk Ekle | Rate hesaplama boşluk olarak hesaplamak için çokgen veya serbest rakamlar çizmek |
| Parametre tasarrufu | Etkili tekrar ürün denetimi için ölçüm parametrelerini kaydet |
| Ek ölçüm fonksiyonları | Uzaklık ölçümü, uzaklık oranı hesaplaması, açı ölçümü, yarıçap ölçümü, kapsamlı geometrik analiz ile çevre ölçümü |