| Marka Adı: | WELLMAN |
| Model numarası: | XC-01 |
| Ödeme şartları: | T/T |
Sistem radyasyon üretmek için bir X ışını tüpü kullanır; düz panel dedektörü ham görüntüleri yakalar ve bir endüstriyel PC görüntüleri işler ve akıllı sayım gerçekleştirir. Ünite, radyasyon kalkanı, 24 inç LCD ve birden fazla makara/tepsi boyutunu aynı anda desteklemek için bir yükleme platformu içerir.
| Tip | Entegre, mikro odak |
| Maksimum Tüp Gerilimi | 80kV |
| Maksimum Tüp Akımı | 700μA |
| Odak Noktası Boyutu | 30μm |
| Tip | Süper çözünürlüklü dijital FPD |
| Piksel Boyutu | 139μm |
| Çözünürlük | 3072 * 3072 |
| Etkin Alan | 430mm * 430mm |
| Maksimum Boyut | 17" (430mm) |
| Maksimum Kalınlık | 88mm |
| Minimum Parça Boyutu | 01005 |
| Hız | 7-10s |
| Doğruluk | 01005 ≥ %99,98, 0201 ve üzeri ≥ %99,99 |
| Boyutlar | 1000mm (U) * 1300mm (G) * 1820mm (Y) |
| Ağırlık | 500kg |
| Güç Kaynağı | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksimum Güç | 800W |
| Endüstriyel PC | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD+4T HDD |
| Ekran | 24" HDMI LCD |
| Otomatik Kod Tarama | Barkod ve QR kod |
| Etiket Yazdırma | Kullanıcı bir makara çıkardığında otomatik yazdırma |
| Sayım Kaydı | Zaman aralığına, iş emri numarasına göre sorgulama |
| Yönetim Sistemi Bağlantısı | MES, ERP, WMS sistemi vb. |
| Mod Değiştirme | Tek/çoklu makara modunu değiştirmeye gerek yok |
| İş Emri No. | Destek |
| Radyasyon Sızıntısı | Sızıntı yok |
| Arka Kapı Güvenlik Kilidi | Arka kapı açıldığında X-ışını tüpü hemen kapanır; açıkken X-ışını aktivasyonunu önler |
| Sıkışma Önleyici | Çekmecenin tamamını kapsayan güvenlik ışık perdesi; engel algılandığında hemen durur |
| Acil Durdurma | Anında güç kesintisi için öne monte edilmiş acil durdurma düğmesi |
Sayım yazılımımız güçlü bir yapay zeka derin öğrenme algoritması kullanır. Bileşenleri algoritmaya bağlamaya gerek yok, bileşenleri otomatik olarak tanımlamak ve algoritmayı otomatik olarak uygulamak için yapay zekayı kullanıyoruz.
Algoritma, aşağıdaki gibi sayılan bileşen verilerini öğrenebilir:
Tüm Wellman X-ray sayaçları bulut veritabanı sistemimizle uyumludur. Makine verileri ve görüntüleri otomatik olarak buluta yüklenir, cihazlar en son veritabanı güncellemelerini sorunsuz bir şekilde alır.
Mühendislerimiz, tüm makinelerden toplanan verilere dayanarak algoritmaları sürekli olarak iyileştirir, müşteri kullanımı için veritabanına düzenli algoritma güncellemeleri gönderilir.
| Makara Boyutu | Parça Boyutu | Miktar | Doğruluk | Hız |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180mm) | 01005 | 40000 | %99,98 | 9-10s |
| 7" (180mm) | 0201 | 20000 | %99,99 | 8-9s |
| 7" (180mm) | 0402 | 10000 | %99,99 | 7-8s |
| 7" (180mm) | 0603 | 5000 | %99,99 | 7-8s |
| 10" (254mm) | 1206 | 5000 | %99,99 | 7-8s |
| 15" (380mm) | 1206 | 10000 | %99,99 | 7-8s |