| Merknaam: | WELLMAN |
| Modelnummer: | XC-01 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
Het systeem gebruikt een röntgenbuis om straling te genereren; een flat-panel detector vangt ruwe beelden op, en een industriële pc verwerkt beelden en voert intelligente tellingen uit. De unit bevat stralingsafscherming, een 24-inch LCD en een laadplatform om meerdere rol-/trayformaten tegelijkertijd te ondersteunen.
| Type | Geïntegreerd, microfocus |
| Maximale Buisspanning | 80kV |
| Maximale Buisstroom | 700µA |
| Brandpuntsafstand | 30µm |
| Type | Super definitie digitale FPD |
| Pixelgrootte | 139µm |
| Resolutie | 3072 * 3072 |
| Effectief Gebied | 430 mm * 430 mm |
| Maximale Grootte | 17" (430 mm) |
| Maximale Dikte | 88 mm |
| Minimale Onderdeel Grootte | 01005 |
| Snelheid | 7-10s |
| Nauwkeurigheid | 01005 ≥ 99,98%, 0201 & hoger ≥ 99,99% |
| Afmetingen | 1000 mm (L) * 1300 mm (B) * 1820 mm (H) |
| Gewicht | 500 kg |
| Voeding | AC110-220V 50/60HZ |
| Maximaal Vermogen | 800W |
| Industriële PC | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD+4T HDD |
| Display | 24" HDMI LCD |
| Automatische Code Scanning | Barcode en QR-code |
| Label Printen | Automatisch printen wanneer gebruiker een rol verwijdert |
| Telling Record | Query op tijdsbereik, werkordernummer |
| Verbinding met Managementsysteem | MES, ERP, WMS systeem etc. |
| Modus Schakelen | Geen noodzaak om enkele/meerdere rolmodus te schakelen |
| Werkorder Nr. | Ondersteuning |
| Stralingslekkage | Geen lekkage |
| Veiligheidsinterlock Achterdeur | Röntgenbuis schakelt onmiddellijk uit wanneer achterdeur opent; voorkomt röntgenactivering wanneer open |
| Anti-knijp | Veiligheidslichtgordijn bedekt de hele lade; stopt onmiddellijk wanneer obstakel wordt gedetecteerd |
| Noodstop | Aan de voorkant gemonteerde noodstopknop voor onmiddellijke uitschakeling |
Onze telsoftware maakt gebruik van een krachtig kunstmatige intelligentie deep learning algoritme. Geen noodzaak om componenten aan het algoritme te binden, we gebruiken AI om componenten automatisch te identificeren en het algoritme automatisch toe te passen.
Het algoritme kan de getelde componentgegevens leren, zoals:
Alle Wellman X-ray counters zijn compatibel met ons cloud databasesysteem. Machinegegevens en beelden worden automatisch naar de cloud geüpload, apparaten halen naadloos de nieuwste database-updates op.
Onze ingenieurs verfijnen continu algoritmen op basis van verzamelde gegevens van alle machines, regelmatige algoritme-updates worden naar de database gepusht voor klantgebruik.
| Rol Grootte | Onderdeel Grootte | Hoeveelheid | Nauwkeurigheid | Snelheid |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180 mm) | 01005 | 40000 | 99,98% | 9-10s |
| 7" (180 mm) | 0201 | 20000 | 99,99% | 8-9s |
| 7" (180 mm) | 0402 | 10000 | 99,99% | 7-8s |
| 7" (180 mm) | 0603 | 5000 | 99,99% | 7-8s |
| 10" (254 mm) | 1206 | 5000 | 99,99% | 7-8s |
| 15" (380 mm) | 1206 | 10000 | 99,99% | 7-8s |