| Ονομασία μάρκας: | WELLMAN |
| Αριθμός μοντέλου: | XC - 01 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Το σύστημα χρησιμοποιεί ένα σωλήνα ακτινογραφίας για να παράγει ακτινοβολία· ένας ανιχνευτής επίπεδης επιφάνειας συλλέγει ακατέργαστες εικόνες και ένας βιομηχανικός υπολογιστής επεξεργάζεται εικόνες και εκτελεί έξυπνη μέτρηση.Η μονάδα περιλαμβάνει ακτινοβολία, ένα LCD 24 ιντσών και μια πλατφόρμα φόρτωσης για την υποστήριξη πολλαπλών μεγεθών κυλίνδρων/πακέτων ταυτόχρονα.
| Τύπος | Ενσωματωμένη, μικροεστίαση |
| Μέγιστη τάση σωλήνα | 80kV |
| Μέγιστο ρεύμα σωλήνα | 700 μA |
| Μέγεθος εστιακού σημείου | 30 μm |
| Τύπος | Ψηφιακό FPD υπερεκτίμησης |
| Μέγεθος pixel | 139 μm |
| Απόφαση | 3072 * 3072 |
| Ενεργός χώρος | 430 χιλιοστά * 430 χιλιοστά |
| Μέγιστο μέγεθος | 17" (430mm) |
| Μέγιστο πάχος | 88 χιλιοστά |
| Min Μέγεθος των μερών | 01005 |
| Ταχύτητα | 7-10s |
| Ακριβότητα | 01005 ≥ 99,98%, 0201 και άνω ≥ 99,99% |
| Μέγεθος | 1000 mm (L) * 1300 mm (W) * 1820 mm (H) |
| Βάρος | 500 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ισχύος: |
| Μέγιστη ισχύς | 800W |
| Βιομηχανικές συσκευές | I7 CPU, 16G RAM, 256G SSD + 4T HDD |
| Εμφάνιση | 24 ιντσών LCD HDMI |
| Αυτόματη σάρωση κώδικα | Σύνδεσμος γραμμικών κωδικών |
| Εκτύπωση ετικέτας | Αυτόματη εκτύπωση όταν ο χρήστης βγάζει έναν τροχό |
| Καταγραφή Μετρήσεων | Ερώτηση κατά χρονικό διάστημα, αριθμός παραγγελίας εργασίας |
| Σύνδεση συστήματος διαχείρισης | ΜΕΣ, ERP, σύστημα WMS κλπ. |
| Μεταφορά στη λειτουργία | Δεν χρειάζεται να αλλάξετε τη λειτουργία μονής/πολυτροχιάς |
| Δουλειά αριθ. | Υποστήριξη |
| Διαρροή ακτινοβολίας | Καμία διαρροή |
| Ασφαλιστική κλειδαριά πίσω πόρτας | Ο σωλήνας ακτινοβολίας σβήνει αμέσως όταν ανοίγει η πίσω πόρτα· εμποδίζει την ενεργοποίηση ακτινοβολίας όταν είναι ανοιχτός |
| Αντί τσιμπήματος | Η αυλαία φωτός ασφαλείας καλύπτει ολόκληρο το συρτάρι· σταματά αμέσως όταν εντοπίζεται εμπόδιο |
| Παύση έκτακτης ανάγκης | Δακτυλισμός έκτακτης ανάγκης για άμεση διακοπή ρεύματος |
Το λογισμικό μας χρησιμοποιεί έναν ισχυρό αλγόριθμο τεχνητής νοημοσύνης.Χρησιμοποιούμε την τεχνητή νοημοσύνη για να εντοπίζουμε αυτόματα τα εξαρτήματα και να εφαρμόζουμε αυτόματα αλγόριθμους..
Ο αλγόριθμος μπορεί να μάθει τα μετρημένα στοιχεία των συστατικών, όπως:
Όλα τα μετρητές ακτινογραφίας Wellman είναι συμβατά με το σύστημα βάσης δεδομένων cloud μας.
Οι μηχανικοί μας βελτιώνουν συνεχώς τους αλγόριθμους βασισμένοι στα δεδομένα που συλλέγονται από όλα τα μηχανήματα, τακτικές ενημερώσεις αλγόριθμων που μεταφέρονται στη βάση δεδομένων για χρήση από τους πελάτες.
| Μέγεθος τροχιάς | Μέγεθος εξαρτημάτων | Ποσότητα | Ακριβότητα | Ταχύτητα |
|---|---|---|---|---|
| 7" (180mm) | 01005 | 40000 | 99.98% | 9-10s |
| 7" (180mm) | 0201 | 20000 | 990,99% | 8-9s |
| 7" (180mm) | 0402 | 10000 | 990,99% | 7-8s |
| 7" (180mm) | 0603 | 5000 | 990,99% | 7-8s |
| 10" (254mm) | 1206 | 5000 | 990,99% | 7-8s |
| 15" (380mm) | 1206 | 10000 | 990,99% | 7-8s |