| Marka Adı: | WELLMAN |
| Model numarası: | SMD-T |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Giriş ve Çıkış Depolama | Kod Tarama | Barkod ve QR kod |
| Malzeme Türü | SMD makara |
| Toplu Yükleme | Evet |
| Standart Kapasite | 750 adet (7" ve 10mm makara) |
| Yükseltme Sonrası Kapasite | 1120 adet (7" ve 10mm makara) |
| Desteklenen Makaralar Boyutu | 7" ila 13", 15" özelleştirilebilir |
| Tek Makaralık Döngü Süresi | Yaklaşık 15s |
| Yükseltme Sonrası Döngü Süresi | Yaklaşık 16s |
| Minimum Yükseklik | 5mm |
| Maksimum Yükseklik | 25mm (özelleştirilebilir) |
| Maksimum Ağırlık | 3KG (özelleştirilebilir) |
| Çoklu Kule Bağlantısı | Destek |
| WMS Yönetimi | Destek |
| Sıcaklık ve Nem Uyarısı | Destek |
| İşletim Sistemi | Win10 / Win11 |
| Çip Montaj Makinesi İletişimi | İsteğe Bağlı |
| Yönetim Sistemleri Bağlantısı | MES, ERP, WMS vb. |
| Boyutlar | 1450mm (U) * 1900mm (G) * 2050mm (Y) |
| 15" Makaralar İçin Boyutlar | 1650mm (U) * 2120mm (G) * 2050mm (Y) |
| Yükseltme Sonrası Yükseklik | 2750mm |
| Ağırlık | 1500KG |
| Yükseltme Sonrası Ağırlık | 2000KG |
| Güç Kaynağı | 220VAC, 10A |
| Güç | 3000W |
| Endüstriyel PC | I7 CPU, 8G RAM, 240G SSD+1T HDD |
| Ekran | 17" dokunmatik ekran |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 - 40°C |
| Çalışma Nemi | 10 - 85% |
| Gürültü | 50dB |
| Hava Basıncı | 0.5-0.7mpa |
| N2 Arayüzü | Destek |