| Nazwa Marki: | WELLMAN |
| Numer modelu: | SMD-T |
| Warunki płatności: | T/T |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Przechowywanie i pobieranie | Skanowanie kodów | Kod kreskowy i kod QR |
| Typ materiału | Rolka SMD |
| Ładowanie wsadowe | Tak |
| Pojemność standardowa | 750 szt. (rolka 7" i 10 mm) |
| Pojemność po podwyższeniu | 1120 szt. (rolka 7" i 10 mm) |
| Obsługiwany rozmiar rolki | 7" do 13", 15" (na zamówienie) |
| Czas cyklu pojedynczej rolki | Około 15 s |
| Czas cyklu po podwyższeniu | Około 16 s |
| Minimalna wysokość | 5 mm |
| Maksymalna wysokość | 25 mm (na zamówienie) |
| Maksymalna waga | 3 kg (na zamówienie) |
| Połączenie wielu wież | Obsługiwane |
| Zarządzanie WMS | Obsługiwane |
| Ostrzeżenie o temperaturze i wilgotności | Obsługiwane |
| System operacyjny | Win10 / Win11 |
| Komunikacja z montażownicą chipów | Opcjonalnie |
| Połączenie z systemami zarządzania | MES, ERP, WMS itp. |
| Wymiary | 1450 mm (dł.) * 1900 mm (szer.) * 2050 mm (wys.) |
| Wymiary dla rolki 15" | 1650 mm (dł.) * 2120 mm (szer.) * 2050 mm (wys.) |
| Wysokość po podwyższeniu | 2750 mm |
| Waga | 1500 kg |
| Waga po podwyższeniu | 2000 kg |
| Zasilanie | 220VAC, 10A |
| Moc | 3000W |
| Komputer przemysłowy | Procesor I7, 8 GB RAM, 240 GB SSD + 1 TB HDD |
| Wyświetlacz | 17" ekran dotykowy |
| Temperatura pracy | 0 - 40°C |
| Wilgotność pracy | 10 - 85% |
| Hałas | 50 dB |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Interfejs N2 | Obsługiwane |