| نام تجاری: | WELLMAN |
| شماره مدل: | smd-t |
| شرایط پرداخت: | T/T |
راه حل ذخیره سازی خودکار با مدیریت سفارش جامع برای پردازش قطعات SMD.
| داخل و خارج از انبار | کاملا اتوماتيك |
|---|---|
| اسکن کد | پشتیبانی از بارکد و کد QR |
| نوع ماده | سیم کارت SMD |
| بارگذاری دسته | آره |
| ظرفیت استاندارد | 750 عدد (7" و 10 میلی متری) |
|---|---|
| ظرفیت پس از بالا بردن | 1120 عدد (7 اینچ و 10 میلی متری) |
| اندازه های ریل پشتیبانی شده | ۷ تا ۱۳ اینچ و ۱۵ اینچ قابل تنظیم |
| زمان چرخه تک ریل | حدود 15 ثانیه |
| زمان چرخه پس از بالا بردن | حدود 16 سنت |
| حداقل ارتفاع | 5 میلی متر |
| حداکثر ارتفاع | 25 میلی متر (تخصیص پذیر) |
| حداکثر وزن | 3 کیلوگرم (تخصیص پذیر) |
| اتصال چند برج | پشتیبانی شده |
|---|---|
| مدیریت WMS | پشتیبانی شده |
| هشدار درجه حرارت و رطوبت | پشتیبانی شده |
| سیستم عامل | Win10/ Win11 |
| ارتباطات تراشه نصب کننده | اختیاری |
| اتصال سیستم های مدیریت | MES، ERP، WMS و غیره |
| ابعاد استاندارد | 1450mm (L) * 1900mm (W) * 2050mm (H) |
|---|---|
| ابعاد رول 15 اینچی | 1650mm (L) * 2120mm (W) * 2050mm (H) |
| ارتفاع پس از ارتفاع | ۲۷۵۰ میلی متر |
| وزن | 1500 کیلوگرم |
| وزن پس از افزایش وزن | 2000 کیلوگرم |
| منبع برق | 220VAC، 10A |
| مصرف برق | ۳۰۰۰ وات |
| کامپیوترهای صنعتی | I7 CPU، 8G RAM، 240G SSD + 1T HDD |
| نمايش | صفحه لمسی 17 اینچی |
| دمای کار | 0 تا 40 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت کاری | 10 تا 85 درصد |
| سطح سر و صدا | 50دبی |
| فشار هوا | 0.5-0.7mpa |
| رابط N2 | پشتیبانی شده |
| مدیریت مواد | تبدیل کد های منحصر به فرد برای مواد وارد شده جدید و اضافه کردن به جدول کل مواد |
|---|---|
| نصب برج | پیکربندی برج های SMD جدید و مکان آنها |
| اطلاعات تامین کننده | مدیریت اطلاعات تامین کننده با عملکردهای اضافه کردن، حذف و جستجو |
| اطلاعات مشتری | مدیریت اطلاعات مشتری با عملکردهای اضافه کردن، حذف و جستجو |
| مدیریت موجودی | مدیریت هوشمندانه موجودی کلی |
| منجمد کردن مخزون | در صورت لزوم مکان های خاصی را منجمد کنید |
| بررسی موجودی | بررسی و به روز رسانی داده های ریل های ذخیره شده |
| اسکن و بارگذاری | کدهای ریل را اسکن کنید و در مکان های تعیین شده قرار دهید |
| جدول پارامترهای مکان | اطلاعات مختصات و اندازه را برای هر مکان ثبت کنید |
|---|---|
| جدول برج SMD فعلی | وضعیت ثبت هر مکان در برج SMD فعلی |
| In & Out Records | تمام معاملات سطل مواد و سینی ها را برای ردیابی مستند کنید |
| سوابق عملیات | شروع لاگ، چرخه های برق، آژیرها و سایر عملیات |
| شروع | راه اندازی سیستم زمانی که قدرت ماشین در |
|---|---|
| تک ريل داخل | رول را در موقعیت تعیین شده قرار دهید و پس از اسکن کد به برج بارگذاری کنید |
| تک ريل | دنبال ريل مشخص شده بگرديد و بفرستيدش |
| بارگذاری دسته | بارگذاری اتوماتیک رول ها |
| سفارشات تولید | بارگذاری P/N یا ID منحصر به فرد به سیستم |
| تخليه به دستور | دریافت سفارشات تولید و تخلیه رول ها در دسته ها |
| کپسول های منقضی شده را قفل کنید | رول های منقضی شده را برای جلوگیری از ورود به فرآیند تولید ایمن کنید |