| نام تجاری: | WELLMAN |
| شماره مدل: | X-6000 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| نوع | بسته، میکرو فوکوس |
|---|---|
| حداکثر ولتاژ لوله | 90kV (اختیاری) |
| حداکثر جریان لوله | 200μA |
| اندازه نقطه فوکال | 5μm (اختیاری) |
| عملکرد | پیش گرم کردن اتوماتیک |
| منطقه موثر | 130mm×130mm |
|---|---|
| اندازه پیکسل | 85μm |
| قطعنامه | 1536×1536 |
| نرخ فریم | 20FPS |
| حداکثر بار | 15 کیلوگرم |
|---|---|
| اندازه | ۴۲۰ میلی متر × ۴۲۰ میلی متر |
| منطقه قابل تشخیص | ۴۰۰ میلی متر × ۴۰۰ میلی متر |
| بزرگنمایی | هندسه 150X. سیستم 1500X. |
|---|---|
| سرعت بازرسی | حداکثر 3.0s/نقطه |
| ابعاد | 1100mm (L) × 1000mm (W) × 1600mm (H) |
| وزن | ۱۰۰۰ کیلوگرم |
| منبع برق | AC110-220V 50/60HZ |
| حداکثر قدرت | ۱۳۰۰ وات |
| کامپیوترهای صنعتی | پردازنده Intel I5، رم 8G، اس اس دی 240GB |
| نمایشگر | صفحه LCD 24 اینچی HDMI |
| ویژگی | توضیحات |
|---|---|
| توقف اضطراری | در کنار موقعیت عملیاتی برای قطع برق فوری قرار دارد |
| حفاظت از لوله | نرم افزار از ترک بدون بسته شدن لوله اشعه ایکس جلوگیری می کند |
| نشت تشعشعات | هیچ نشت (استانداردهای بین المللی: ≤1μSv/h) |
| پنجره مشاهده شیشه سرب | محافظ پنجره شیشه ای سرب شفاف برای مشاهده وضعیت داخلی |
| قفل ایمنی پنجره و درب عقب | لوله اشعه ایکس وقتی پنجره یا در باز می شود بلافاصله خاموش می شود. |
| عملکرد | توضیحات |
|---|---|
| عملیات | صفحه کلید و ماوس می توانند تمام عملیات را تکمیل کنند |
| کنترل لوله اشعه ایکس | با استفاده از ماوس برای کلیک بر روی دکمه X می توانید اشعه ایکس را روشن یا خاموش کنید |
| نوار وضعیت | حالت تعطیلی، حالت پیش گرم کردن و وضعیت اشعه ایکس را با روشن شدن به طور متناوب قرمز و سبز نشان می دهد |
| تنظیم اثر تصویر | روشنایی، کنتراست و افزایش تصویر را می توان به طور آزاد تنظیم کرد تا به یک نتیجه رضایت بخش برسد |
| لیست محصولات | کاربران می توانند پارامترهای بازرسی را ذخیره کنند و می توانند به طور مستقیم پارامترها را برای بهبود کارایی بازرسی صدا کنند |
| پنجره ناوبری | جدول به جایی که روی آن کلیک می کنید منتقل می شود و در صفحه نمایش نمایش داده می شود |
| وضعیت محور حرکت | همكارهاي زمان واقعي را نشان بده |
| نتیجه بازرسی | نتایج اندازه گیری (سرعت خلاء، فاصله، منطقه و غیره، تنظیم شده توسط کاربران) به ترتیب نشان داده می شود |
| کنترل سرعت | سرعت حرکت هر محور می تواند به آهسته، عادی و سریع تنظیم شود |
| عملکرد | توضیحات |
|---|---|
| فاصله | کلیک بر روی نقاط A و B برای تنظیم به عنوان خط پایه، سپس کلیک بر روی نقطه C برای اندازه گیری فاصله عمودی از نقطه C به خط پایه |
| نرخ فاصله | یک نقطه "D" بیشتر از فاصله را تنظیم کنید. فاصله عمودی از نقطه D به خط پایه را با فاصله عمودی نقطه C تقسیم کنید.برای بدست آوردن نسبت درصد فاصله عمودی D به C |
| زاویه | کلیک بر روی نقاط A و B برای تنظیم به عنوان خط پایه، سپس کلیک بر روی نقطه C برای اندازه گیری زاویه بین شعاع های BA و BC |
| شعاع | سه نقطه را کلیک کنید تا یک دایره را تعیین کنید و دایره، منطقه و شعاع را اندازه گیری کنید |
| محدوده | بیشتر برای اندازه گیری اجزای مربع استفاده می شود، دو نقطه را برای تعیین مربع کلیک کنید، طول، عرض و منطقه را اندازه گیری کنید |
| روش | توضیحات |
|---|---|
| تنظیمات دستی | کاربران می توانند هر موقعیت در جدول به عنوان نقاط بازرسی تنظیم، نرم افزار به طور خودکار بررسی و ذخیره تصویر |
| آرایه | برای نقاط بازرسی منظم، کاربران فقط نیاز به تنظیم دو از نقاط بازرسی و تعداد ردیف ها و ستون ها، نرم افزار به طور خودکار هر نقطه را بازرسی و ذخیره تصاویر |
| شناسایی خودکار | برای نقاط بازرسی با ویژگی های آشکار، نرم افزار به طور خودکار موقعیت ها را شناسایی می کند، اندازه گیری می کند و تصویر را ذخیره می کند |