| Nazwa Marki: | WELLMAN |
| Numer modelu: | X-6000 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Rodzaj | Zamknięte, mikrofokusa |
|---|---|
| Maksymalne napięcie rurki | 90 kV (nieobowiązkowe) |
| Maksymalny prąd w rurze | 200 μA |
| Rozmiar punktu ogniskowego | 5 μm (nieobowiązkowo) |
| Funkcja | Automatyczne podgrzewanie |
| Obszar skuteczny | 130 mm × 130 mm |
|---|---|
| Wielkość pikseli | 85 μm |
| Rozstrzygnięcie | 1536×1536 |
| Prędkość obrazu | 20 klatek na sekundę |
| Maksymalne obciążenie | 15 kg |
|---|---|
| Wielkość | 420 mm × 420 mm |
| Obszar wykrywalny | 400 mm × 400 mm |
| Zwiększenie | Geometria 150X. |
|---|---|
| Prędkość kontroli | Maksymalnie 3,0 s/punkt |
| Wymiary | 1100 mm (L) × 1000 mm (W) × 1600 mm (H) |
| Waga | 1000 kg |
| Zasilanie | AC110-220V 50/60HZ |
| Maksymalna moc | 1300 W |
| PC przemysłowe | Intel I5 CPU, 8G RAM, 240GB SSD |
| Wyświetlacz | 24" HDMI LCD |
| Cechy | Opis |
|---|---|
| Zatrzymanie awaryjne | Położone obok pozycji pracy dla natychmiastowego wyłączenia zasilania |
| Ochrona rur | Oprogramowanie uniemożliwia opuszczenie bez zamknięcia rurki rentgenowskiej |
| Wyciek promieniowania | Brak wycieku (standardy międzynarodowe: ≤1μSv/h) |
| Okno obserwacyjne ze szkła ołowiowego | Przejrzystości ołowiane okna osłony promieniowania do obserwacji stanu wewnętrznego |
| Bezpieczne zamknięcie okien i tylnych drzwi | Przewód rentgenowskie wyłącza się natychmiast po otwarciu okna lub drzwi |
| Funkcja | Opis |
|---|---|
| Operacja | Klawiatura i mysz mogą zakończyć wszystkie operacje |
| System sterowania rurą rentgenowską | Używając myszy do kliknięcia przycisku X można włączyć lub wyłączyć rentgen |
| Pasek stanu | Wskazuje stan blokady, stan przedgrzewania i stan rentgenowskie poprzez zamiennie migające czerwone i zielone |
| Dostosowanie efektu obrazu | Jasność, kontrast i wzrost obrazu można swobodnie regulować, aby uzyskać zadowalający wynik |
| Wykaz produktów | Użytkownicy mogą zapisać parametry kontroli i mogą bezpośrednio wywołać parametry w celu poprawy wydajności kontroli |
| Okno nawigacyjne | Tabela przeniesie się do miejsca kliknięcia i wyświetlania na ekranie |
| Status osi ruchu | Wyświetlanie współrzędnych w czasie rzeczywistym |
| Wynik kontroli | Wyniki pomiarów (prędkość próżniowania, odległość, powierzchnia itp., ustawione przez użytkowników) wyświetlane są w kolejności |
| System regulacji prędkości | Prędkość ruchu każdej osi może być regulowana do wolnego, normalnego i szybkiego |
| Funkcja | Opis |
|---|---|
| Odległość | Kliknij punkty A i B, aby ustawić jako linię bazową, a następnie kliknij punkt C, aby zmierzyć pionową odległość od punktu C do linii bazowej |
| Wskaźnik odległości | Ustaw jeden punkt więcej "D" niż odległość.aby uzyskać współczynnik procentowy odległości pionowej od D do C |
| Kąt | Kliknij punkty A i B, aby ustawić jako linii bazowej, a następnie kliknij punkt C, aby zmierzyć kąt między promieniami BA i BC |
| Radiusz | Kliknij trzy punkty, aby określić koło i zmierzyć obwód, powierzchnię i promień |
| Obwód | Najczęściej jest używany do pomiaru składników kwadratowych, kliknij dwa punkty, aby określić kwadrat, zmierzyć długość, szerokość i powierzchnię |
| Metoda | Opis |
|---|---|
| Ustawienie ręczne | Użytkownicy mogą ustawić dowolne pozycje na stole jako punkty kontroli, oprogramowanie automatycznie sprawdzić i zapisać obraz |
| Zestaw | W przypadku regularnych punktów kontroli użytkownicy muszą tylko ustawić dwa punkty kontroli i liczbę wierszy i kolumn, oprogramowanie automatycznie sprawdzi każdy punkt i zapisać obrazy |
| Automatyczna identyfikacja | W przypadku punktów kontrolnych o oczywistych cechach oprogramowanie automatycznie identyfikuje pozycje, wykonuje pomiary i zapisuje obraz |